sobota, 05 sierpień 2017 12:59

„Codziennie bądźmy razem” z Biedronką i Fundacją Faktu na rzecz chorych dzieci

Napisał
„Codziennie bądźmy razem” z Biedronką i Fundacją Faktu na rzecz chorych dzieci fot. Biedronka

Sieć popularnych sklepów i wysokonakładowa gazeta po raz kolejny zapraszają klientów do zakupu specjalnego wydawnictwa dla najmłodszych. Środki z jego sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc chorym dzieciom w ramach projektu społecznego „Codziennie bądźmy razem”.

Książeczka z płytą CD „Najpiękniejsze polskie kołysanki” będzie dostępna w sklepach Biedronka już od 24 lipca br. „Najpiękniejsze polskie kołysanki” to wyjątkowe wydanie, które promuje wspólne śpiewanie i czytanie dziecku do snu. Na płycie CD znajduje się 9 popularnych polskich kołysanek, w tym m.in.: „Śpiące gwiazdki”, „Był sobie król”, „Chodzi lisek”, „Wlazł kotek na płotek”, „Opowiem ci bajkę” oraz melodie ułatwiające zasypianie. Do zestawu dołączona jest książeczka z trzema baśniami Hansa Christiana Andersena oraz teksty kołysanek do wspólnego śpiewania. Książeczka z płytą CD „Najpiękniejsze polskie kołysanki” jest dostępna w sklepach sieci Biedronka do 6 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 9,99 zł/szt.

Projekt „Codziennie bądźmy razem” autorstwa sieci Biedronka i Fundacji Faktu powstał w 2012 r. z myślą o niesieniu pomocy najmłodszym.

- Klienci sieci Biedronka nabywając wyjątkowe wydawnictwa, włączają się w akcję, ponieważ zysk ze sprzedaży produktu jest przekazywany na program pomocy chorym dzieciom. Od początku trwania projektu, dzięki sprzedaży ponad 220 tys. płyt udało się pomóc już ponad 200 podopiecznym Fundacji Faktu ‑ podkreśla Anetta Jaworska-Rutkowska, Kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR w JMP. Do tej pory w ramach projektu „Codziennie bądźmy razem” w sklepach Biedronka dostępne były płyty: „Śpij córeczko, śpij syneczku... Najpiękniejsze polskie kołysanki“, „Piosenki dla dzieci. Buzia sama śpiewa!”, „Opowieści z krainy pięknych snów”, „Najpiękniejsze polskie kolędy” oraz zeszłoroczne wydawnictwo – „Wesołe piosenki dla dzieci”.

Projekt realizuje dwa z Celów Zrównoważonego Rozwoju, ustanowionych przez ONZ w 2015 r.: cel 3. – Dobre zdrowie i jakość życia oraz cel 17. – Partnerstwa na rzecz celów.

Sponsor strategiczny

Kapsh Telematic Systems - sponsor strategiczny PGZ

Sponsor główny

Sponsor główny: PKO Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.

Partner

Partner PGZ: Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka.

Partnerzy debaty

partnerzy debaty PGZ

Partnerzy medialni

logotypy partnerow medialnych Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

Na górę