piątek, 08 wrzesień 2017 12:43

Giełda kooperacyjna na Smart City Expo World Congress w Barcelonie

Napisał
Giełda kooperacyjna na Smart City Expo World Congress w Barcelonie fot. Smart City Expo World Congress

14-16 listopada 2017 r. podczas targów Smart City Expo World Congress w Barcelonie będzie miała miejsce giełda kooperacyjna.

Na wydarzenie zaprasza Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać. Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy). Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

W dniach 14-16 listopada 2017 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami. Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Ważne terminy: do 30 października 2017 r. - rejestracja profili on-line; 4 września - 6 listopada 2017 r. - wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań. Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Sponsor strategiczny

Kapsh Telematic Systems - sponsor strategiczny PGZ

Sponsor główny

Sponsor główny: PKO Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.

Partner

Partner PGZ: Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka.

Partnerzy debaty

partnerzy debaty PGZ

Partnerzy medialni

logotypy partnerow medialnych Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

Na górę