wtorek, 26 wrzesień 2017 13:46

Wyróżnienia Raportu CSR po raz 34.

Napisał
Wyróżnienia Raportu CSR po raz 34. fot. Gazeta Finansowa/RaportCSR.pl

Jak co kwartał ogłoszono listę zdobywców wyróżnień raportu poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu przygotowywanego przez portal RaportCSR.pl i redakcję tygodnika Gazeta Finansowa.

Laureatami XXXIV. edycji Raportu CSR zostali: polska firma BD Art i jej spółka-córka BD Art Glass oraz Fundacja XX. Czartoryskich.

Pierwsi zostali wyróżnieni za wykorzystanie nowatorskich technologii służących ochronie środowiska. Jak przekonuje Andrzej Michalski, dyrektor zarządzający spółki BD Art, firma jest postrzegana przez klientów i partnerów przez pryzmat innowacyjności i gospodarczego patriotyzmu, głównie ze względu na ich działania przyczyniające się do rozwoju gospodarczego regionu.

Drugi laureat, Fundacja XX. Czartoryskich, redakcja wyróżniła za upowszechnianie wiedzy o historii znamienitych rodów Rzeczpospolitej i szerzenie postaw patriotycznych. Działająca od ponad ćwierćwiecza fundacja dba o ważne aspekty polskiej historii, które budują prestiż naszego kraju za granicą. Warto wiedzieć, że to właśnie rodzina Czartoryskich otworzyła w 1801 r. pierwsze polskie muzeum.

W Raporcie znajdziemy też materiał przygotowany przez redaktor naczelną portalu Raport CSR o zasadach raportowania działań CSR. Przeczytamy też o projektach i inicjatywach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu skierowanych do młodzieży, a także ciekawy artykuł dotyczący developerów i ich zaangażowania w działania CSR.

Cały Raport można pobrać ze strony www.raportcsr.pl

W poprzednich edycjach Raportu CSR wyróżnieni zostali m.in. Tauron Polska Energia, Jeronimo Martins Polska, RE project development, Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukaszewicza, Orange Polska, Grupa Ferrero, KGHM Polska Miedź oraz Astra CEE.

Partnerami Raportu jest Kurier365.pl i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. W każdej edycji wybierane są dwa projekty z zakresu CSR, które wyróżniły się pod względem oryginalności, siły oddziaływania i spójności z polityką oraz strategią firm lub instytucji, które je realizują.

Sponsor strategiczny

Kapsh Telematic Systems - sponsor strategiczny PGZ

Sponsor główny

Sponsor główny: PKO Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.

Partner

Partner PGZ: Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka.

Partnerzy debaty

partnerzy debaty PGZ

Partnerzy medialni

logotypy partnerow medialnych Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

Na górę