wtorek, 10 październik 2017 12:27

Etyka biznesu – stan obecny i wyzwania na przyszłość

Napisał
Etyka biznesu – stan obecny i wyzwania na przyszłość fot. sxc.hu

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w konferencji poświęconej problematyce etyki biznesu.

Wydarzenie będzie miało miejsce 18 października 2017 r., w MR. Kwestia etyki biznesu jest obecnie jednym z kluczowych elementów pozwalających na osiągnięcie sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Przestrzeganie zasad etycznych dotyczy nie tylko pracodawcy, ale również pracowników, klientów, dostawców i innych interesariuszy. Konferencja „Etyka biznesu – stan obecny i wyzwania na przyszłość”  stanowić będzie doskonałą okazję do dyskusji nad obecnym stanem etyki w biznesie, ale również nad przyszłymi etycznymi wyzwaniami.
Omówiona zostanie również rola organizacji branżowych w wyznaczaniu i egzekwowaniu etycznych postaw przedsiębiorstw. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z rezultatami prac Grupy roboczej ds. etyki i standardów odpowiedzialnego prowadzenia biznesu działającej  w ramach Zespołu do spraw Zrównoważonego Rozwoju i Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw, organu pomocniczego Ministra Rozwoju i Finansów. 
Konferencja adresowana jest głównie do przedstawicieli biznesu i ekspertów, którzy są odpowiedzialni za wdrażanie bądź rozwój kultury etycznej, zarządzających organizacjami branżowymi oraz wszystkich osób zainteresowanych tematem etyki w biznesie. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu ministerstwo prosi o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju najpóźniej do dnia 12 października 2017 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w sali konferencyjnej decydować będzie kolejność zgłoszeń. Program konferencji można pobrać tutaj

Sponsor strategiczny

Kapsh Telematic Systems - sponsor strategiczny PGZ

Sponsor główny

Sponsor główny: PKO Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.

Partner

Partner PGZ: Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka.

Partnerzy debaty

partnerzy debaty PGZ

Partnerzy medialni

logotypy partnerow medialnych Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

Na górę