niedziela, 10 grudzień 2017 12:33

Zamówienia publiczne na Ukrainie w zasięgu polskich firm

Napisał
Zamówienia publiczne na Ukrainie w zasięgu polskich firm fot. sxc.hu

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca do udziału w seminarium Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP „Zamówienia publiczne na Ukrainie w zasięgu polskich firm”.

Wydarzenie będzie miało miejsce 13 grudnia br. w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie. Celem seminarium jest przybliżenie polskim przedsiębiorcom możliwości biznesowych w zw. z ukraińskimi procedurami przetargowymi. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Rejestracja trwa.

Ze względu na bliskość geograficzną Ukraina jest niewątpliwie jednym z najważniejszych partnerów biznesowych dla Polski. Podczas seminarium jego uczestnicy uzyskają wiedzę i podstawowe narzędzia z zakresu ukraińskiego rynku zamówień publicznych, w tym w zakresie:

- przygotowania dokumentacji przetargowej z uwzględnieniem specyfiki ukraińskiego rynku przetargów publicznych,

- komunikacji z zamawiającym,

- środków ochrony prawnej przysługujących nierezydentom,

- elektronizacji systemu zamówień publicznych.

Seminarium będzie również okazją do networkingu i konsultacji indywidualnych z ekspertami. Organizator: Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP. Partnerzy merytoryczni: PLP Law Group, e-Tender. Pozostali partnerzy: Ministerstwo Rozwoju, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza.

Zamów newsletter

7 dni gospodarka PAP

300x250nr14

VI edycja Konkursu

Laureaci 6 edycji

edipresse

pkp cargoo

 

Na górę