środa, 04 kwiecień 2018 12:51

Skuteczny rozwój firmy nie musi być trudny

Napisał
Skuteczny rozwój firmy nie musi być trudny fot. sxc.hu

Umiejętne poruszanie się na trudnym biznesowym rynku to dziś nie lada wyzwanie. Kontrahenci wymagają od przedsiębiorców innowacyjnych, kreatywnych i przede wszystkim skutecznych rozwiązań, które pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji. Schody pojawiają się w momencie, w którym bieżące zarządzanie firmą trzeba połączyć z doskonaleniem jej funkcjonowania i wprowadzaniem coraz nowocześniejszych form działania. Rozwiązaniem problemu mogą okazać się wtedy profesjonalne usługi doradztwa biznesowego.

Zbudowanie od podstaw silnej marki wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i ciężkiej pracy. Dojrzałe rynki, z reguły zdominowane przez kilku do kilkunastu znaczących graczy, są trudne dla nowych przedsiębiorców. Assay, jedna z firm doradztwa biznesowego, pomaga w starcie wielu firmom oferującym innowacyjne usługi i produkty. Za przykład mogą tu posłużyć m.in. Jeden Ślad i eVAN. To dwa prężnie rozwijające się startupy oferujące rewolucyjne i przyjazne środowisku rozwiązania dla transportu.

Twórcy Jednego Śladu, wypożyczalni elektrycznych skuterów na minuty, planują ekspansję biznesu na kolejne po Warszawie polskie miasta. EVAN to z kolei pierwszy elektryczny pojazd dostawczy zbudowany w całości z kompozytu, który ma szansę zrewolucjonizować rynek transportu dzięki zasięgowi nawet 300 km i możliwości pokonania tego dystansu za ok. 12 zł. W obu przypadkach Assay wspierał producentów od pierwszych chwil funkcjonowania ich firm, pomagał w opracowaniu i wdrożeniu planu działania przedsiębiorstw oraz umożliwił skuteczny kontakt i współpracę z wpływowymi inwestorami.

Usługi consultingowe to prężnie rozwijający się sektor, który pozwala na osiągnięcie świetnych wyników zarówno potężnym graczom, jak i tym, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie biznesu. Współpraca z firmami wspierającymi przedsiębiorców daje szansę osiągnięcia sukcesu nie tylko biznesmenom korzystającym z profesjonalnej pomocy, ale również inwestorom, którzy, odpowiednio ukierunkowani, mogą mnożyć swoje zyski.

Sponsor strategiczny

Kapsh Telematic Systems - sponsor strategiczny PGZ

Sponsor główny

Sponsor główny: PKO Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.

Partner

Partner PGZ: Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka.

Partnerzy debaty

partnerzy debaty PGZ

Partnerzy medialni

logotypy partnerow medialnych Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

Na górę