środa, 18 kwiecień 2018 14:41

Sieć rozpoczyna kampanię rekrutacyjną

Napisał
Sieć rozpoczyna kampanię rekrutacyjną fot.Lidl Polska mat. prasowe

Jedna z większych sieci supermarketów rozpoczęła ogólnopolską kampanię rekrutacyjną. W jej wyniku pracę ma znaleźć ponad 500 pracowników. Znajdą oni zatrudnienie między innymi w nowo otwieranych sklepach, sklepach sezonowych, magazynach i ponad 100 sklepach, do których prowadzone są bieżące rekrutacje.

Lidl Polska w swojej kampanii rekrutacyjnej „Lidl – po prostu dobra praca” zaprasza do wstąpienia w szeregi zespołu, gwarantując m.in. dobrą, stabilną pracę, atrakcyjne zarobki, wyższe od średniej płacy w branży oraz bezpłatną, prywatną opiekę medyczną – napisał portal newsello.pl.

Od marca 2018 br. stawki płac w sieci ponownie wzrosły, tym razem o 9,3% w stosunku do poziomu wynagrodzeń z ub.r. Z początkiem marca, zarobki w Lidlu sięgają od 2 800 zł brutto do 3550 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 2 950 zł brutto do 3750 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 150 zł brutto do 4050 zł brutto.

Firma w Polsce posiada ponad 600 sklepów. Wychodzi również z propozycją pracy sezonowej. Oferuje kandydatom możliwość pracy w sezonie letnim, którym przygotowała szereg benefitów.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 10.000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600.

Sponsor strategiczny

Kapsh Telematic Systems - sponsor strategiczny PGZ

Sponsor główny

Sponsor główny: PKO Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.

Partner

Partner PGZ: Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka.

Partnerzy debaty

partnerzy debaty PGZ

Partnerzy medialni

logotypy partnerow medialnych Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

Na górę