piątek, 20 kwiecień 2018 16:24

Nasz kraj staje się centrum Europy

„100-lecie współpracy gospodarczej Polski i USA”. To tytuł debaty „Gazety Polskiej” w warszawskim hotelu Polonia Palace, w której udział wzięli m.in. minister rozwoju Jerzy Kwieciński, radca ds. ekonomicznych Ambasady USA John Armstrong oraz partner CVC Capital Partners Krzysztof Krawczyk.

Szeroko pojęta współpraca biznesu z otoczeniem była tematem przewodnim 7. Targów CSR, które odbyły się 12 kwietnia na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

środa, 18 kwiecień 2018 14:41

Sieć rozpoczyna kampanię rekrutacyjną

Jedna z większych sieci supermarketów rozpoczęła ogólnopolską kampanię rekrutacyjną. W jej wyniku pracę ma znaleźć ponad 500 pracowników. Znajdą oni zatrudnienie między innymi w nowo otwieranych sklepach, sklepach sezonowych, magazynach i ponad 100 sklepach, do których prowadzone są bieżące rekrutacje.

Raport Zintegrowany Grupy za 2016 r uznany został za najlepszy w badaniu Deloitte Central Europe i wyróżniony przez międzynarodowy zespół ekspertów nagrodą Green Frog Award (GFA) 2018.

Wspieranie polskiej innowacyjnej myśli naukowej i działalność na rzecz społeczeństwa to fundamenty misji czołowej prywatnej spółki w branży ochrony zdrowia.

Największy przewoźnik pasażerski w Polsce podsumował 2017 r. oraz zaprezentował specjalną ofertę na majówkę, nowe mundury drużyn konduktorskich i szereg zmian planowanych na 2018 r.

W ramach Programu Handlu Zagranicznego eksperci ułatwią ekspansję zagraniczną regionalnym przedsiębiorcom.

- Jesteśmy niezwykle dumni, że znaleźliśmy się w czołówce firm, w których chcieliby pracować studenci.

23 kwietnia 2018 roku w Hotelu Gromada w Warszawie, podczas konferencji prasowej, ogłoszone zostaną nominacje w 28. edycji konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

Małe firmy z uproszczoną strukturą będą najbardziej konkurencyjne w świecie innowacji 2030 r. Stałe zatrudnienie znacznie się zmniejszy, natomiast stanie się popularna praca projektowa lub kontraktowa. Biznes będzie się skupiał na ciągłym poszukiwaniu nowych sposobów zaspokajania potrzeb klientów. Najbardziej konkurencyjne będą małe firmy z uproszczoną strukturą.
Znacznie się zmniejszy liczba osób zatrudnionych na stałe. Ludzie dość często będą zmieniać pracę, pozostając u jednego pracodawcy wyłącznie do zakończenia projektu lub kontraktu. Z kolei pracodawcom będzie zależało na większej innowacyjności pracowników oraz odpowiednich umiejętnościach i doświadczeniu.

Strona 1 z 130

Sponsor strategiczny

Kapsh Telematic Systems - sponsor strategiczny PGZ

Sponsor główny

Sponsor główny: PKO Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.

Partner

Partner PGZ: Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka.

Partnerzy debaty

partnerzy debaty PGZ

Partnerzy medialni

logotypy partnerow medialnych Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

Na górę