Przejdź do treści

10. urodziny portalu WaszaTurystyka.pl

Podczas 8. urodzin portalu WaszaTurystyka.pl; 1 od prawej śp. Adam Gąsior, założyciel portalu; fot. Adam Fabisz

29 października minęło dziesięć lat od dnia, w którym na rynku pojawił się portal branżowy WaszaTurystyka.pl.

Przez ostatnich 10 lat na portalu ukazało się ponad 15 tys. tekstów, wywiadów, felietonów. Wysłaliśmy do odbiorców 2325 newsletterów

„Od tego czasu napisaliśmy 15 618 tekstów i wysłaliśmy do Was 2325 newsletterów z najważniejszymi informacjami z branży turystycznej. Chociaż w ostatnim roku wiele się zmieniło, to dalej jesteśmy tu dla Was i dziękujemy, że jesteście razem z nami.

Przez ostatnich dziesięć lat na portalu WaszaTurystyka.pl ukazało się ponad 15 tys. tekstów, wywiadów, felietonów. Wysłaliśmy do odbiorców 2325 newsletterów” – napisał portal.

13. edycji Forum Promocji Turystycznej

WaszaTurystyka.pl zorganizowała już 13. edycji Forum Promocji Turystycznej, które stało się jednym z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży turystycznej. Forum organizowano m.in. w Warszawie (w dwóch hotelach oraz Kamienicy Artystycznej), Wrocławiu (Novotel i Hydropolis), Łodzi (Orientarium), Radomiu (Lotnisko Warszawa-Radom) i Katowicach (Międzynarodowe Centrum Kongresowe).

W lutym 2021 po raz pierwszy portal zorganizował Galę Waszej Turystyki, imprezę mającą na celu nie tylko nagrodzenie osób z „Listy 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”, ale i spotkanie – mniej zobowiązujące – branży turystycznej. Druga edycja Gali odbyła się 13 stycznia 2023, a na kolejną portal zaprosi już niebawem.

Codzienny newsletter portalu jest pierwszym źródłem wiedzy przy porannej kawie

Dzień po dniu WaszaTurystyka.pl dostarcza aktualne i istotne treści dotyczące biznesu turystycznego. Dzieli się naszymi przemyśleniami na temat kluczowych kwestii branżowych, prezentuje opinie, udziela porad prawnych i publikuje autorskie felietony. Wiadomo też, że codzienny newsletter portalu jest pierwszym źródłem wiedzy przy porannej kawie. To dla portalu ogromna radość, kiedy słyszy takie opinie od czytelników.

Misją portalu od samego początku było dostarczanie najświeższych informacji, analityki oraz inspiracji z zakresu turystyki. W ciągu dziesięciu lat portalowi zaufało wiele osób, zarówno profesjonalistów z branży, jak i miłośników podróży. Razem z czytelnikami portal śledzi najważniejsze wydarzenia, dzieli się informacjami z najróżniejszych zakątków świata oraz analizuje trendy kształtujące oblicze dzisiejszej branży turystycznej.

W nadchodzących latach portal WaszaTurystyka.pl kontynuować będzie swoją misję

Dziesięć lat to nie tylko czas na podsumowania, ale przede wszystkim spojrzenie w przyszłość. W nadchodzących latach portal WaszaTurystyka.pl kontynuować będzie swoją misję jako źródło wiedzy czytelników, które pozwala lepiej zrozumieć branże turystyczną. Będzie nadal rozwijać naszą ofertę, dbając o to, aby czytelnicy zawsze mieli dostęp do najważniejszych informacji i wielu inspiracji z zakresu turystyki.

Portal dziękuje za te dziesięć lat pełnych przygód, ciekawych spotkań oraz fascynujących odkryć. Jest gotowi na kolejną dekadę wspólnych podróży i odkrywania nieznanych miejsc, a także też na nowe wyzwania i projekty, którymi będzie się mógł dzielić z odbiorcami.
Udostępnij: