Przejdź do treści

Anna Papka wraca do Shella

Anna Papka; fot. PRoto.pl

W lipcu  2023 r. Anna Papka objęła stanowisko dyrektorki ds. korporacyjnych w polskim oddziale sieci Shell. Była już związana z firmą w latach 2017-2021 – poinformował portal PRoto.pl 

Anna Papka wraz z zespołem odpowiada za wszystkie obszary działalności Shell w Polsce

W nowej roli Anna Papka zajmuje się regulacjami i relacjami z sektorem publicznym, komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, inwestycjami społecznymi. Wraz z zespołem odpowiada za wszystkie obszary działalności Shell w Polsce, w tym stacje paliw, centrum operacji biznesowych w Krakowie oraz nowe projekty.

Wcześniej przez 7 lat pełniła funkcję menedżerki ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska

Poprzednio, przez dwa lata, pracowała w Amazonie na stanowisku Public Policy Managera. Przed dołączeniem do firmy zajmującej się handlem elektronicznym pracowała w Shell jako menedżerka ds. relacji zewnętrznych i rzeczniczka prasowa. Wcześniej przez 7 lat pełniła funkcję menedżerki ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska.

Kierowała również zespołem wsparcia komunikacji w Banku Pekao i pracowała w biurze prasowym Pekao, gdzie zajmowała się utrzymaniem relacji z mediami i komunikacją zarządu. Doświadczenie zdobyła też m.in. w British American Tobacco, gdzie zaczęła karierę jako prawnik, a później pracowała nad projektami z zakresu public affairs oraz PR.
Udostępnij: