Przejdź do treści

Apteka na warszawskim lotnisku

W Warszawie, na Lotnisku im. Fryderyka Chopina została oficjalnie otwarta apteka. Jest to pierwszy taki punkt w warszawskim porcie lotniczym.

Apteka ma być udogodnieniem zarówno dla podróżujących, jak i dla pracowników lotniska

Nowy punkt handlowy, zlokalizowany na poziomie przylotów ma być udogodnieniem zarówno dla podróżujących, jak i dla pracowników lotniska – poinformował portal waszaturystyka.pl. Punkt o powierzchni 137 mkw. zlokalizowany jest na poziomie przylotów, w strefie ogólnodostępnej terminala, wyjście 2, poniżej stanowisk odprawy PLL LOT. Apteka jest czynna przez siedem dni w tygodniu, od godz. 8:00 do godz. 20:00.

Wielu z nas spotyka się z nieprzewidzianymi sytuacjami zdrowotnymi i to właśnie dlatego otwarty został lokal apteki ogólnodostępnej

– Po raz kolejny wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pasażerów oraz osób pracujących na naszym lotnisku. Wielu z nas spotyka się z nieprzewidzianymi sytuacjami zdrowotnymi i to właśnie dlatego, dzięki naszym staraniom, na Lotnisku Chopina otwarty został lokal apteki ogólnodostępnej.

Apteka pomoże zaradzić problemom zdrowotnym, uzupełnić bagaż o zapomniane w ferworze przygotowań do podróży artykuły higieniczne lub dermokosmetyki – mówi Stanisław Wojtera, prezes PPL SA, które zarządza Lotniskiem Chopina.

 

Udostępnij: