Przejdź do treści

Borys: Na rynku finansowym mamy do czynienia z rewolucją związaną z ESG

Paweł Borys; fot. raportCSR.pl

Czy polskie firmy wiedzą, że już wkrótce będą musiały przygotowywać raporty niefinansowe? Czy Polska ma środki finansowe na transformację energetyczną? – na te pytania odpowiedział Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, z którym raportCSR.pl rozmawiał podczas 30. edycji Welconomy Forum in Toruń.

Polska robi olbrzymi skok w branży fotowoltaicznej

Regulacje związane z zasadami ESG są pozytywnym trendem; na inwestycje związane z transformacją energetyczną potrzebujemy setki miliardów złotych pochodzących z różnych źródeł; Polska robi olbrzymi skok w branży fotowoltaicznej; potężne wiatrowe inwestycje na Bałtyku będą transformacyjne dla gospodarki – to tylko niektóre z przemyśleń prezesa Pawła Borysa.

Toruńskie Forum jest jedną z najważniejszych konferencji gospodarczych w Polsce

Jubileuszowa 30. edycja Welconomy Forum in Toruń odbyła się w dniach 3-4 kwietnia. Naukowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele rządu i samorządowcy, przyjechali do miasta Mikołaja Kopernika, aby rozmawiać o ekonomii i problemach współczesnej cywilizacji. Toruńskie Forum jest jedną z najważniejszych konferencji gospodarczych w Polsce. Co roku uczestniczy w niej ponad półtora tysiąca osób.

Forum zostało objęte patronatem honorowym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Piotra Całbeckiego – Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. pracodawcagodnyzaufania.pl, oESG.pl i RaportCSR.pl były wśród medialnych partnerów wydarzenia.
Cała rozmowa: https://raportcsr.pl/pawel-borys-pfr-na-rynku-finansowym-mamy-do-czynienia-z-rewolucja-zwiazana-z-esg/
Udostępnij: