sobota, 25 styczeń 2020 10:27

Emitel - laureat PGZ

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Firma Emitel została wyróżniona w konkursie Pracodawca Godny Zaufania za program stażowy Firma Emitel została wyróżniona w konkursie Pracodawca Godny Zaufania za program stażowy red

Emitel laureat konkursu Pracodawca Godny Zaufania w kategorii Programy stażowe.

Firma Emitel została wyróżniona w konkursie Pracodawca Godny Zaufania za program stażowy skierowany do uczniów szkół średnich oraz studentów uczelni technicznych, który związany jest z główną działalnością firmy i skierowany do absolwentów oraz studentów ostatnich lat kierunków technicznych, związanych z telekomunikacją czy teletransmisją.

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od ponad 50 lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach – na początku analogowo, a od 2013 r cyfrowo. Pracujemy nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast i włączamy się w prace nad siecią 5G. Wszystko co chcielibyście wiedzieć o nowoczesnej komunikacji bezprzewodowej oferuje Wam Emitel.

Czytany 7974 razy Ostatnio zmieniany sobota, 29 luty 2020 11:30
Więcej w tej kategorii: PGE - laureat PGZ »