Red/PGZ

Red/PGZ

Jednym z ustawowych obowiązków Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa jest prowadzenie działań ukierunkowanych na wspieranie i rozwój odnawialnych źródeł energii, w szczególności w rolnictwie.

środa, 18 maj 2022 16:00

Zagospodarowanie Zasobu WRSP

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa gospodaruje nieruchomościami rolnymi będącymi w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa. W miesiącach I-IV 2022 r.

Zespół pracowników Amazona w Nowym Jorku zmusił giganta technologicznego do uznania pierwszego związku zawodowego w USA.

Krakowska firma „Hydrostor”, właściciel marki MushUp wspiera armię ukraińską wykorzystując innowacyjne produkty zwiększające koncentrację i wydolność.

sobota, 26 marzec 2022 07:02

Zmiany oczekiwań w branży IT

Według ankiety przeprowadzonej przez Gartner Global Labour Market Survey wśród pracowników IT mniej niż jedna trzecia pracowników w tej branży planuje pozostać w obecnej organizacji. To, co pracownicy IT cenią w nowej pracy zależy od ich wieku.

czwartek, 31 marzec 2022 08:30

Medycyna „pay per service”

Dużej zmianie uległo podejście do wynagrodzenia za usługi medyczne, które idzie w stronę „pay per service”.

środa, 30 marzec 2022 08:30

Wiedza na światowym poziomie

Misją Centrum Słuchu i Mowy Medincus jest związana z szansami i aspiracjami w leczeniu niedosłuchu i niesieniu pomocy wszystkim potrzebującym pacjentom.

wtorek, 29 marzec 2022 08:30

Świadomość o ESG wymaga nauki

ESG zaczyna być kluczowym trendem wśród spółek notowanych giełdzie, które przygotowują strategie zrównoważonego rozwoju i wdrażają rozwiązania, by te cele osiągać.

poniedziałek, 28 marzec 2022 08:30

ESG a polityka antysmogowa

Podczas I Kongresu ESG Bartłomiej Orzeł, pełnomocnik Premiera ds. Czystego Powietrza, opowiadał między innymi o tym, jak wykorzystywać wsparcie instytucji do realizacji działań mających na celu zmniejszenie emisyjności. 

niedziela, 27 marzec 2022 08:30

Raportowanie pozafinansowe zwiększa znaczenie

Polska Agencja Nadzoru Audytowego dba o prawidłowe przeprowadzenie przez biegłych rewidentów badań oraz między innymi sprawozdań finansłowych.