Przejdź do treści

Innowacje Żabki na srebrny jubileusz powstania sieci

Żabka Drive; fot. Żabka Polska

W dobie ciągłej gonitwy i poszukiwania wygód, sieć Żabka wprowadza rewolucyjne rozwiązania, które nie tylko oszczędzają czas, ale i dostarczają nowych doświadczeń zakupowych.

W ramach jubileuszu 25-lecia sieci, mieszkańcy Warszawy i Piaseczna mogą cieszyć się z otwarcia innowacyjnych formatów sklepów – Żabka Non Stop oraz Żabka Drive – napisała Agencja Informacyjna.

Żabka Non Stop – zakupy 24/7 w sercu Warszawy

Żabka Non Stop to krok naprzód w obszarze samoobsługowego handlu detalicznego. W ciągu dnia, aż do godziny 23:00, sklep funkcjonuje jak tradycyjna placówka, oferując pełen asortyment oraz usługi, w tym strefę gastronomiczną. Jednak nocą, sklep przekształca się w Żabka Nano – autonomiczny, bezobsługowy punkt, dostępny za pomocą aplikacji mobilnej. To wygodna opcja dla tych, którzy potrzebują zrobić zakupy poza standardowymi godzinami pracy sklepów.

Żabka Drive – komfort zakupów bez wysiadania z auta w Piasecznie

Piaseczno wita Żabka Drive, wyjątkowe rozwiązanie dla zabieganych i tych, którzy cenią sobie szybkość obsługi. Klient może złożyć zamówienie i odbierać je bezpośrednio z samochodu. Asortyment sklepu obejmuje przekąski z Żabka Café, w tym hot dogi, burgery czy kawę, które można skomponować według własnych upodobań.

Korzyści dla klientów Żabki

Oba formaty sklepów od Żabki oferują nie tylko szeroki wybór produktów, ale i usprawniają zakupy, zapewniając elastyczność i dostępność usług. Są one odpowiedzią na zmieniające się potrzeby i oczekiwania konsumentów, którzy szukają sposobów na oszczędność czasu i wygodę.

Lokalizacje i dostępność

Pierwszy sklep Żabka Non Stop znajduje się przy ul. Wolskiej 64a, oferując 46 mkw. przestrzeni zakupowej. Żabka Drive zaprasza natomiast klientów w Piasecznie, przy ul. Puławskiej 44d, gdzie na 140 mkw. mogą cieszyć się szybkimi i wygodnymi zakupami.

Żabka upraszcza życie

– Od 25 lat priorytetem Żabki jest tworzenie wartości dla naszych klientów. Nowe formaty sklepów nie tylko odpowiadają na ich potrzeby, ale także upraszczają życie i uwalniają czas. Żabka Drive i Żabka Non Stop to efekt drogi, którą przeszliśmy od małych, tradycyjnych sklepów do nowoczesnego ekosystemu convenience, który codziennie dostarcza produkty i usługi do ponad 3 mln klientów – mówi Adam Manikowski, wiceprezes Grupy Żabka, dyr. zarządzający Żabka Polska.

Nowe formaty odzwierciedleniem filozofii marki

Innowacje wchodzą w życie, a Żabka nie przestaje zaskakiwać. Nowe formaty sklepów są odzwierciedleniem filozofii marki, która stawia na rozwój i dostosowanie się do dynamicznego świata.

W 25. rocznicę swojego istnienia, Żabka świętuje, oferując klientom nie tylko produkty, ale i doświadczenia, które odpowiadają na ich aktualne potrzeby – pisze na zakończenie Agencja Informacyjna.
Udostępnij: