sobota, 09 czerwiec 2018 12:43

Marki Godne Zaufania

Napisał
Marki Godne Zaufania fot. LUX-MED

Polscy przedsiębiorcy wzięli dział w badaniu ankietowym i odpowiedzieli na pytanie, którym markom ufają najbardziej.

Wśród 21. zwycięzców rankingu Marka Godna Zaufania – My Company Polska, w kategorii „Opieka medyczna dla pracowników”, znalazła się drugi rok z rzędu Grupa LUX MED - w kategorii „opieka medyczna dla pracowników”.

Badanie, przeprowadzone przez instytut badawczy Kantar Millward Brown, wyłoniło marki produktów i usług, które budzą największe zaufanie wśród przedsiębiorców reprezentujących sektor MSP. Na liście tegorocznych zwycięzców znalazły się także firmy: Samsung, HP, Microsoft, Play, Idea Getin Leasing, Visa, PZU, mBank, EY, Bibby Financial Services, Mercedes, Kruk, PGE, Škoda, PLL LOT, Hilton, DPD, DHL, Michelin oraz Orlen.

Nagrodę w imieniu Grupy LUX MED odebrała Iwona Radko, dyr. Pionu Doświadczeń Pacjenta. – W Grupie LUX MED bardzo dużą wagę przykładamy do jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług. Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ o przyznaniu nagrody decydują pracodawcy. Cieszymy się, że docenili oni naszą ofertę, profesjonalizm i zaangażowanie personelu. Każdego dnia podejmujemy starania, aby pacjenci i partnerzy biznesowi czuli się w Grupie otoczeni wyjątkową opieką – mówi Anna Rulkiewicz, prezes firmy.

Gala, na której ogłoszono wyniki badania i wręczono nagrody wyróżnionym firmom odbyła się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług medycznych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Sponsor gali konkursu

sponsor_gali.jpg

Patronat honorowy

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

mrpps

Ministerstwo Energii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Partnerzy medialni

Logotypy partnerow medialnych Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

Na górę