sobota, 07 lipiec 2018 12:50

Nagrody za innowacje

Napisał
Nagrody za innowacje fot. freeimages.com

Innowacja stała się obecnie magicznym słowem odmienianym przez wszystkie przypadki przy każdej okazji. To oczywiste biorąc pod uwagę, że właśnie na tym polu odbywa się obecnie najostrzejsza rywalizacja między przedsiębiorstwami.

Dzięki innowacjom możliwe jest uzyskanie przewagi konkurencyjnej. To właśnie decyduje o tym, że świadomi przedsiębiorcy szukają nowatorskich rozwiązań. Pozwalają one zwiększać efektywność, wydajność, rentowność, oferować wyższą jakość, lub nowe produkty i usługi. Im bardziej innowacyjna gospodarka tym staje się ona silniejsza.

Doceniając znaczenie innowacyjności i odpowiadających za to przedsiębiorców i naukowców, Instytut Biznesu postanowił wyróżniać podmioty, które na tym polu osiągają sukcesy.

Ambasadorzy Gospodarki i Innowacji 2018 to wydarzenie, które odbędzie się w czwartek 30 sierpnia 2018 r. Podczas uroczystości będzie można wysłuchać interesujących, inspirujących i merytorycznych debat „Innowacyjne rozwiązania a szanse rozwoju przedsiębiorstw” oraz „Usługi szyte na miarę – dlaczego warto wsłuchać się w potrzeby klientów”. Będzie to także okazja do osobistego poznania nagrodzonych tytułem Ambasadora Gospodarki i Innowacji, przyznawanym przez Kapitułę Instytutu Biznesu.

Partner strategiczny

Kapsh Telematic Systems - sponsor strategiczny PGZ

Patronat honorowy

miir

mrpps

Partnerzy medialni

logotypy partnerow medialnych Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

Na górę