czwartek, 18 październik 2018 12:23

Nowe nagrody dla Ambasadorów

Napisał
Debata podczas Gali Ambasadorów Zdrowia Debata podczas Gali Ambasadorów Zdrowia fot. Agencja Informacyjna

Po Ambasadorach Gospodarki i Ambasadorach Innowacji, nagrody przyznano Ambasadorom Zdrowia.

16 października 2018 roku, podczas uroczystości Instytut Biznesu nagrodził czterech lekarzy, dwie instytucje z branży medycznej oraz jednego Ambasadora Innowacji. Tytuł Ambasadora Zdrowia 2018 trafił do najciekawszych osobowości i organizacji z obszaru medycyny. Doceniono tych, którzy wspierają pacjentów w zmaganiu się chorobami i pomagania im w walce z wszelkimi dolegliwościami oraz przyczyniają się do dbania o komfort życia. Do współpracy przy wyborze laureatów zostały zaproszone instytucje naukowe, uczelnie i przedsiębiorcy.

Nagrodzeni tytułem Ambasador Zdrowia zostali: prof. Jerzy Sadowski, prezes Unicardia & Unimedica; prof. Cezary Szczylik, ordynator Oddziału Onkologii w Szpitalu Europejskie Centrum Zdrowia Otwock; dr hab. Aldona Kubica, prof. Uniwersytetu  Mikołaja Kopernika w Toruniu, kierownik Katedry Promocji Zdrowia; a także prof. Andrzej Kokoszka, kierownik II Kliniki Psychiatrycznej WUM.

Ambasadorami Zdrowia 2018 zostały nagrodzone także dwie instytucje: Diaverum Polska – dostawca usług nefrologicznych oraz Świat Oka Centrum Okulistyczne.

Firma Diaverum Polska, dostawca usług nefrologicznych, została nagrodzona za wyjątkowe podejście do pacjentów, bazujące na koncepcji d.CARE, której celem jest dążenie do usamodzielniania pacjentów, aby przyjmowali aktywną postawę podczas leczenia i mieli możliwość wyboru terapii najbardziej odpowiadającej ich sytuacji. Diaverum stworzyła dodatkowo Program Koordynacji Opieki nad Pacjentem, który pozwala na poprawę jakości życia pacjentów, podnosi wartość systemów opieki zdrowotnej oraz daje możliwość działania także w innych obszarach takich jak cukrzyca czy choroby układ krążenia.

- Jesteśmy zaszczyceni, że nasze działania skierowane na pacjenta zostały zauważone i docenione przez Kapitułę konkursu. Firma Diaverum od początku swojej działalności zakłada, że podejście i samopoczucie chorych jest bardzo istotne w powodzeniu terapii. Dlatego cały nasz personel koncentruje się na właściwej komunikacji z pacjentami i na poprawie jakości ich życia. Możemy więc śmiało powiedzieć, że Diaverum jest Ambasadorem Zdrowia – mówi Ryszard Zając, dyr. naczelny Diaverum Polska.

Ambasador Zdrowia jest trzecim tytułem z cyklu Ambasadorów. W sierpniu 2018 zostali nagrodzeni Ambasadorzy Gospodarki i Ambasadorzy Innowacji. Inicjatywa została zapoczątkowana przez Instytut Biznesu, który jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców i ekspertów z zakresu zarządzania, marketingu, kapitału ludzkiego, zwiększania wydajności i rentowności istniejących przedsięwzięć oraz prawa. Przedstawiciele organizacji angażują się również w dyskusje na tematy społeczno-gospodarcze.

Została również wręczona specjalna nagroda Ambasadora Innowacji 2018 dla dr nauk ekonomicznych Mateusza Grzesiaka, którego celem jest dostarczenie światu narzędzi z zakresu mixedmentalarts – systemu, który łączy psychologiczne techniki pochodzące z różnych dziedzin w celu stworzenia nowatorskich modeli zmiany w życiu osobistym i biznesie. 

Partnerami wydarzenia były spółki: Das Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej, Apartamenty Złota 44, Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Nagrodzonych tytułem Ambasador Zdrowia wybierała specjalnie powołana Kapituła. Galę rozdania nagród poprzedziła debata zatytułowana: „Nauka - Biznes – Innowacje, a wyzwania współczesnej medycyny”, którą poprowadził Dariusz Duma.

Sponsor gali konkursu

sponsor_gali.jpg

Sponsorzy konkursu

zabka sponsor

kie sponsor

Patronat honorowy

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

mrpps

Ministerstwo Energii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Partnerzy medialni

Logotypy partnerow medialnych Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

esportinfo logo 300

Na górę