czwartek, 13 grudzień 2018 22:29

Złote Laury Niepodległej dla polskiego biznesu

Napisał
Przedstawiciele firm nagrodzonych Złotym Laurem Niepodległej Przedstawiciele firm nagrodzonych Złotym Laurem Niepodległej fot. manageronline.pl

W Teatrze Królewskim Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich w Warszawie po raz pierwszy wręczono Złote Laury Niepodległej.

Wydarzenie zainicjowała redakcja magazynu „Manager”. Złote Laury Niepodległej odbyły się pod patronatem honorowym Prezesa Rady Ministrów oraz Wicepremiera, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zostało ono wpisane w kalendarium oficjalnych obchodów jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Nagrody, zaopiniowane przez Kapitułę, której honorowo przewodniczył Rektor Społecznej Akademii Nauk, wręczono w sześciu kategoriach:

  1. W kategorii Rozpoznawalność marki i budowa pozytywnego wizerunku Polski nagrodę otrzymały: PKN Orlen SA, za idealne połączenie działań biznesowych z dbałości o pozytywną rozpoznawalność marki Polska oraz Oceanic SA, jako Polska marka kosmetyków rozpoznawalnych na świecie - w zgodzie z naturą.
  2. W kategorię Dynamiczny Rozwój wpisały się PKP Cargo SA, za spektakularną skuteczność biznesową, znajdującą swoje uzasadnienie w aktualnych wynikach ekonomicznych przedsiębiorstwa, Enter Air Sp. z o.o., jako lider rynku turystycznego w Polsce, obsługujący największe rynki wakacyjne Europy, a także Grupa Mokate Sp. z o.o., rodzinna firma, która z determinacją i sukcesem podbija rynki Europy.
  3. Kategoria: Nowoczesne oraz Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne, w tym roku należy do PKO BP SA, technologicznego lidera polskiej bankowości - nowocześnie i bezpiecznie, a także Kliniki Miracki, która wychodzi z założenia, że nowoczesnych technologii nie należy się bać, ale potrafić je umiejętnie wykorzystywać.
  4. W kategorii: Inwestor Korporacyjny Venture Capital, nagrodę odebrała PGE Ventures, pierwszy, najbardziej zaawansowany na polskim rynku energii fundusz typu corporate venture capital.
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu otrzymała nagrodę za pomoc firmom z potencjałem, która stanowi gwarancję równowagi ekonomiczno - społecznej w kraju, w kategorii: Działalność na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju.
  6. W kategorii: Rodzinna Firma z Pięknymi Tradycjami, nagrodę otrzymała Arcus SA, za to, że dzięki pięknym różnicom pokoleń, nawet niemożliwe staje się możliwe.

Złote Laury Niepodległej to podziękowanie dla polskiego biznesu za naszą NIEPODLEGŁĄ. Realizując ten projekt redakcja zamierza przybliżyć proces rozwoju nowoczesnej Polski przez pryzmat działań przedsiębiorców.

- Sądzimy, że wręcz naszym obowiązkiem jest podkreślić znaczenie i docenić polskie przedsiębiorstwa, organizacje oraz instytucje zawiązane z biznesem, które swoimi działaniami, nowoczesnym podejściem i zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, nieustannie budują Polskę i jej wizerunek w Europie i na świecie - mówi redaktor naczelny Managera, Piotr Cegłowski.

Sponsor gali konkursu

sponsor_gali.jpg

Sponsorzy konkursu

zabka sponsor

kie sponsor

Patronat honorowy

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

mrpps

Ministerstwo Energii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Partnerzy medialni

Logotypy partnerow medialnych Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

esportinfo logo 300

Na górę