piątek, 07 czerwiec 2019 14:13

Najlepsi w opiece medycznej dla MŚP

Napisał
Najlepsi w opiece medycznej dla MŚP fot. Gazeta Finansowa

- Takie wyróżnienie cieszy nasz szczególnie, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że prywatna opieka medyczna jest dziś często wskazywana jako najważniejszy benefit pozapłacowy.

Widać to zwłaszcza teraz, kiedy mamy do czynienia z rynkiem pracownika i pracodawcy szukają skutecznych narzędzi, które pozwolą im przyciągnąć do siebie najbardziej wartościowych pracowników. Należy też pamiętać, że zdrowy pracownik to po prostu efektywny pracownik i posiadanie opieki medycznej po prostu się opłaca. Nasza oferta pozwala elastycznie dopasować zakres świadczeń w zależności od faktycznych potrzeb klienta i jego zespołu – mówi Bartosz Kapczyński, członek zarządu ds. sprzedaży i obsługi klienta w Grupie Lux Med. Jego firma została wyróżniona tytułem „Turbiny Polskiej Gospodarki”. W zestawieniu, przygotowanym przez redakcję Gazety Finansowej, wskazano najlepsze produkty skierowane do małych i średnich firm. Lux Med został wyróżniony w kategorii „Opieka Medyczna - pakiety medyczne dla firm od 2 do 50 Pracowników”.

Grupa Lux Med oferuje pięć wariantów opieki medycznej dla firm z segmentu MŚP. Klienci mogą zdecydować się na opiekę w wariancie Podstawowym, Standardowym, Rozszerzonym, Kompleksowym lub Premium. Wybór oferty Lux Med dla MŚP daje dostęp do największej sieci placówek na terenie całego kraju. Pracodawcy mogą skorzystać również ze świadczeń Medycyny Pracy - oferta zawiera pełny zakres usług i uwzględnia wszystkie badania i konsultacje lekarskie wymagane prawem. Pracownicy mogą umówić się na badania za pośrednictwem Ogólnopolskiej Infolinii oraz online korzystając z Portalu Pacjenta. Lux Med zapewnia też dostęp do wielu rozwiązań online, które ułatwiają korzystanie z opieki medycznej, m.in. e-skierowań medycyny pracy, e-recepty, konsultacji  z lekarzem lub pielęgniarką za pośrednictwem czatów i videochatów czy odbiór wyników badań na Portalu Pacjenta. Istnieje też możliwość zapewnienia opieki medycznej rodzinom Pracowników.

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Patronat honorowy

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

mrpps

Ministerstwo Energii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Partnerzy medialni

Logotypy partnerow medialnych Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

esportinfo logo 300

Na górę