poniedziałek, 13 styczeń 2020 17:40

Nowy p.o. prezesa PFR Nieruchomości

Napisał
Wojciech Caruk Wojciech Caruk fot. eurobuildcee.com

Wojciech Caruk został powołany przez Radę Nadzorczą PFR Nieruchomości SA na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki. Nowy wiceprezes dysponuje ponad dwudziestoletnim, profesjonalnym doświadczeniem w koordynowaniu i zarządzaniu projektami budowlanymi zdobytym na stanowiskach menedżerskich i kierowniczych.

Pracował m.in. w Immobel Poland, Skanska Residential Development Poland, Sky Tower, Globe Trade Centre, E&L Architects. Wojciech Caruk był również dyrektorem projektu Złota 44. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. inwestycji w Dom Development S.A. oraz członka zarządu w Dom Development Grunty Sp. z o.o. Ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Inżynierii Lądowej.

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu zostanie rozstrzygnięty pod koniec stycznia br. Do czasu powołania nowego prezesa pełniącym jego obowiązki w miejsce dotychczasowego, Mirosława Barszcza, będzie Wojciech Caruk.

Spółka PFR Nieruchomości zajmuje się zwiększaniem dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Oferta w ramach programu Mieszkanie Plus adresowana jest do wszystkich grup społecznych. W sposób szczególny spółka stawia sobie za cel poprawę sytuacji młodych polskich rodzin, dla których uzyskanie mieszkania o odpowiednim standardzie będzie stanowiło podstawę do podjęcia decyzji o posiadaniu większej liczby dzieci. Ważnym celem jest też zwiększenie mobilności Polaków i elastyczności na rynku pracy dzięki dostępności mieszkań na wynajem.

Patronat honorowy

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

mrpps

Ministerstwo Energii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

esportinfo logo 300

Partnerzy medialni

Logotypy partnerow medialnych Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

Na górę