środa, 27 marzec 2013 12:05

Dojrzewalnia Talentów i Owocne Wakacje

Napisane przez
Dojrzewalnia Talentów i Owocne Wakacje Fot. arch.

 

Jeszcze tylko do końca marca br. absolwenci studiów magisterskich oraz studenci ostatnich lat studiów mogą składać aplikację do Dojrzewalni Talentów - Programu Management Trainee w Jeronimo Martins Polska.

Trwa rekrutacja także do Owocnych Wakacji  - Programu Praktyk Letnich organizowanych prze tę sama firmę – pisze Poradnik Handlowca. Dojrzewalnia Talentów - Program Management Trainee to unikalny program rozwoju przygotowujący kandydatów do objęcia, w konsekwencji szybkiego rozwoju zawodowego, stanowisk menedżerskich w strukturach Grupy Jeronimo Martins, właściciela m.in. sklepów Biedronka i Hebe. Celem trwającego 12 miesięcy programu jest jak najlepsze poznanie Jeronimo Martins i przygotowanie uczestników do realizacji różnorodnych zadań zawodowych. Uczestnicy programu szkolą się kolejno w kilku działach firmy, poznając specyfikę pracy na różnych stanowiskach w strukturach Jeronimo Martins, a później rozpoczynają indywidualne szkolenie specjalistyczne w docelowo wybranym dziale.

Osoby, które prześlą swoje aplikacje i będą spełniać oczekiwania Jeronimo Martins, zostaną zaproszone na rozmowy rekrutacyjne oraz na sesje w ramach Assessment Centre. Każdy ich uczestnik, niezależnie od zakwalifikowania się do kolejnego etapu, otrzyma raport dotyczący jego profilu kompetencyjnego, wskazujący na mocne strony oraz obszary do rozwoju. Na całodniowe sesje Assessment Centre zostanie zaproszonych łącznie około 100 osób. Finalnym etapem rekrutacji jest panel z udziałem Członków Zarządu z Polski i z Portugalii. Do ostatecznego udziału w Dojrzewalni Talentów - Programu Management Trainee zostanie zaproszonych kilka- kilkanaście osób, z którymi będzie podpisana umowa o pracę.

Program ten cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród potencjalnych stażystów: w 2012 roku zostało nadesłanych ponad 2,5 tys. aplikacji. Ostatecznie w ramach programu do końca czerwca 2013 r. staż ukończy ok. 20 kandydatów, w tym 5 osób, które trafiły do Jeronimo Martins w Portugalii.

Firma Jeronimo Martins Polska zachęca również do składania aplikacji do Owocnych Wakacji - Programu Praktyk Letnich. Jest on adresowany do osób zainteresowanych uzupełnieniem wiedzy akademickiej o rzeczywiste doświadczenia biznesowe. Do udziału w programie mogą zgłaszać się studenci już od pierwszego roku studiów, niezależnie od ich kierunku. Praktyki są płatne, a praktykanci mogą liczyć na pracę pod okiem opiekunów praktyk i na realizację samodzielnych projektów. W ubiegłym roku Owocne Wakacje - Program Praktyk Letnich skończyło prawie 50 osób.

Szczegóły dotyczące programów dla studentów i absolwentów, jak również aktualnych ofert pracy, można znaleźć na stronie internetowej: www.karierawJM.pl. Można je również poznać podczas najbliższych spotkań Dni Kariery AIESEC, gdzie będą obecni przedstawiciele Jeronimo Martins Polska: 25 marca br. w Krakowie oraz 26 marca br. w Katowicach.

Spółka Jeronimo Martins Polska jest właścicielem ponad 2100 sklepów Biedronka, 11 centrów dystrybucyjnych i zatrudnia łącznie ponad 40.000 pracowników. Pracownicy oprócz atrakcyjnych warunków pracy otrzymują także jeden z najbogatszych pakietów socjalnych na rynku. Za swoje zaangażowanie JMP otrzymało między innymi tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”, przyznany przez kapitułę pod przewodnictwem prezesa Krajowej Izby Gospodarczej.

{jumi [*9]}

 

Sponsor gali konkursu

sponsor_gali.jpg

Sponsorzy konkursu

zabka sponsor

kie sponsor

Patronat honorowy

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

mrpps

Ministerstwo Energii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi patronat Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Partnerzy medialni

Logotypy partnerow medialnych Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Zamów newsletter

esportinfo logo 300

Na górę