wtorek, 19 grudzień 2017 13:38

VII edycja konkursu PGZ Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

VII edycja Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Mokate S.A. – Programy Stażowe

W kategorii Programy Stażowe nagrodę o Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania”  uzyskała firma Mokate S.A. za tworzenie szans rozwoju zawodowego na lokalnym rynku pracy.

Pl2012+ – Wolontariat

W kategorii Wolontariat nagrodę o Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” zdobyła firma Pl2012+ za ofertę dla wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą wesprzeć wydarzenia organizowane na PGE Narodowym.

Grupa Mlekovita – Motywacja

W kategorii Motywacja nagrodę o Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” uzyskała Grupa Mlekovita za programy motywacyjne, skierowane do pracowników, dzięki, którym mają oni możliwość rozwoju.

Polska Grupa Górnicza – Edukacja

W kategorii Edukacja zdobyła Polska Grupa Górnicza za kompleksową ofertę edukacyjną, adresowaną do pracowników i potencjalnych pracowników, wpisującą się w koncepcję, jaką stosuje Polska Grupa Górnicza S.A. - „Organizacji uczącej się”.

PKO BP – Zdrowie

W kategorii Zdrowie Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” zdobył PKO BP za zagwarantowanie pracownikom kompleksowej, nieodpłatnej opieki medycznej, poszerzonej o program profilaktyczny „Zdrowie jak w Banku”

Poczta Polska – Firma Przyjazna Niepełnosprawnym

W kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” zwyciężyła Poczta Polska za przystąpienie do pilotażowego Programu „Praca – integracja”, zakładając zatrudnienie w ciągu 2 lat 400 osób niepełnosprawnych oraz ogólnopolską kampanię informacyjną „Poczta bez barier”, której adresatami są osoby niepełnosprawne i ich bliscy.

Marcin Piasecki, Wojciech Surmacz – Nagrody Dziennikarskie

Kapituła Konkursu o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” przyznała również Nagrody Dziennikarskie – dla dziennikarzy, którzy popularyzują pozytywne rozwiązania z zakresu polityki pracowniczej. Otrzymali je Marcin Piasecki z „Rzeczpospolitej” oraz Wojciech Surmacz, dziennikarz „Trójki” Polskiego Radia - obecnie szef Polskiej Agencji Prasowej. Obydwaj przyczynili się do promowania wartości odpowiedzialnego biznesu w polskich mediach.

Kapituła Konkursu przyznała także dwie Nagrody Specjalne. Uhonorowano nimi pracodawców, którzy w szczególny sposób wyróżniają się w zakresie realizowanej polityki socjalnej:

Diaverum Polska – wyróżnienie

Diaverum Polska, dostawca usług nefrologicznych w Polsce, wyróżniona została za projekt d.ACADEMY - nowoczesny, wirtualny uniwersytet dla pielęgniarek, lekarzy, menedżerów. Platforma umożliwia dostęp do różnych programów e-learningowych — wiedzy pochodzącej od ekspertów oraz z innowacyjnych i niejednokrotnie przełomowych badań naukowych, dzięki czemu pracownicy uzyskują dodatkowe kompetencje i mogą rozwijać swoją wiedzę.

Centrum Językowe Konik – wyróżnienie

Centrum Językowe Konik otrzymało nagrodę za zapewnienie pracownikom wysokiego komfortu pracy, atrakcyjnego systemu motywacyjnego i edukacyjnego.

Czytany 8096 razy Ostatnio zmieniany środa, 31 marzec 2021 10:28
RedAD2

pznlaatm

google.com