poniedziałek, 30 listopad 2020 19:09

Laureaci X edycji Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

W kategorii Programy stażowe Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” otrzymała firma PGNiG S.A. za program stażowy GeoTalent W kategorii Programy stażowe Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” otrzymała firma PGNiG S.A. za program stażowy GeoTalent mat.pras

X edycja Konkursu o Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania”.

PGNiG – Programy Stażowe

W kategorii Programy Stażowe Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” otrzymała firma PGNiG S.A. za program stażowy GeoTalent, którego działania skierowane są do studentów i absolwentów uczelni wyższych zainteresowanych rozwojem zawodowym w branży gazowo-naftowej.

Hasco-Lek - Wolontariat

Nagrodę w kategorii Wolontariat Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” uzyskała firma Hasco-Lek S.A. za program wolontariatu pracowniczego, w ramach którego pracownicy każdej ze spółek Grupy Hasco mogą przeznaczyć jeden 8-godzinny dzień pracy na działania wolontariackie.

Żabka Polska - Zdrowie

W kategorii Zdrowie Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” otrzymuje firma Żabka Polska za bezpłatny dostęp do opieki zdrowotnej w LUX MED, dostęp do opieki psychologicznej czy realizację programów profilaktycznych. Zdrowie pracowników jest w centrum uwagi firmy w czasie COVID-19. Firma Żabka Polska umożliwiła pracownikom m.in. testy na COVID-19 finansowane przez pracodawcę, pełne wyposażenie pracowników w nieograniczony dostęp do środków ochrony osobistej czy automatyczny pomiar temperatury przy wejściu do budynku.

Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji – Edukacja

W kategorii Edukacja i Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” otrzymała firma Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji za cykl szkoleń mający na celu podniesienie standardów profesjonalnej obsługi klienta oraz kreowania wizerunku firmy.

Castorama Polska – Motywacja

W kategorii Motywacja Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” otrzymała Castorama Polska za szeroką ofertę benefitów pozapłacowych, możliwość realizacji wolontariatu pracowniczego czy premie w myśl zasady dzielenia się zyskami, a także motywowanie pracowników przez zapewnienie im ciągłego rozwoju w ramach organizacji.

ROCKWOOL Polska - Bezpieczeństwo

Nagrodę w kategorii Bezpieczeństwo Tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” uzyskała firma ROCKWOOL Polska za politykę TOTAL ZERO, która oznacza zero incydentów, zero wypadków oraz zero ofiar śmiertelnych.

Piotr Mazurkiewicz, Sebastian Ogórek – Nagrody Dziennikarskie

Nagrodę Dziennikarską w kategorii media elektroniczne otrzymał Sebastian Ogórek z money.pl, m.in. za popularyzację pozytywnych rozwiązań z zakresu polityki pracowniczej oraz promowania wartości odpowiedzialnego biznesu w polskich mediach,

a w kategorii prasa nagroda została przyznana Piotrowi Mazurkiewiczowi z Rzeczpospolitej za wnikliwą obserwację rynku FMCG, opisywanie i działań firm na rzecz zrównoważonego rozwoju i troski o pracowników.

Nagrodę Specjalną otrzymała redakcja ISBnews za dynamiczny rozwój, zwiększanie zatrudnienia i tworzenie warunków pracy w trosce o zdrowie pracowników. W 2012 r. agencja informacyjna ISBnews została przejęta od amerykańskiego właściciela przez dotychczasowych pracowników. Początkowo zatrudnienie wynosiło 4 osoby, dziś redakcja liczy 20 dziennikarzy, z czego aż 4 nowe etaty stworzyła w ostatnich, "pandemicznych" miesiącach.

Więcej w tej kategorii: « Laureaci VI edycji