Przejdź do treści

Najbardziej atrakcyjni pracodawcy w Polsce

Fot. free-images.com

Międzynarodowa firma YouGov zajmująca się badaniami rynku i analizą danych monitoruje wizerunek marek, w tym reputację pracodawców na całym świecie.

W pierwszej trójce najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce znalazły się E. Wedel, Allegro i Mercedes-Benz

Agencja Inquiry sprawdziła razem z YouGov, firmy są najbardziej atrakcyjnymi pracodawcami w Polsce. W pierwszej trójce znalazły się E. Wedel, Allegro i Mercedes-Benz – poinformował portal wirtualnemedia.pl.

W tym roku wirtualnemedia.pl po raz kolejny publikują ranking YouGov Reputation

Ranking YouGov Reputation 2023 powstał na podstawie danych z badania YouGov BrandIndex w 2022 r., w którym znajdziemy m. in. pytanie o ocenę firmy jako pracodawcy. W tym roku wirtualnemedia.pl po raz kolejny publikują ranking YouGov Reputation, obejmujący teraz marki FMCG, sieci handlowe, firmy motoryzacyjne i usługi finansowe w 11 kategoriach monitorowanych w naszym kraju.

Wskaźnik reputacji dla E. Wedel wynosił ponad 35,7 proc. w drugiej połowie 2022 r.

Pierwsze miejsce w rankingu YouGov Reputation w Polsce zajmuje E. Wedel – wskaźnik reputacji dla tej marki wynosił ponad 35,7 proc. w drugiej połowie 2022 r. Producentowi słodyczy niewiele ustępuje Allegro z wynikiem 33,2 proc., zaś na trzecim miejscu znalazła się marka Mercedes-Benz z wynikiem 32,8 proc.

Kolejne marki w zestawieniu Top 10 to Adidas, Rossmann, Porsche, BMW, Nike, Lavazza i Audi.
Udostępnij: