Przejdź do treści

Nowa dyrektor biura marketingu i komunikacji Emitela

Agnieszka Sobucka; fot. youtube.com/AZiR

Agnieszka Sobucka przejęła funkcję dyrektora biura marketingu i komunikacji u największego w Polsce operatora naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej – Emitel SA. 

Wcześniej menedżer ds. komunikacji i rzeczniczka prasowa, a od kwietnia br. dyr. biura marketingu i komunikacji

Jak poinformował portal PRoto.pl Sobucka w spółce pracuje od grudnia 2019 r. Początkowo pełniła rolę menedżera ds. komunikacji oraz rzecznika prasowego, a od kwietnia 2023 r. przejęła obowiązki dyrektora biura marketingu i komunikacji. Do jej zadań należy zarządzanie komunikacją w firmie, wspieranie obszaru sprzedaży oraz informowanie interesariuszy o istotnych wydarzeniach i projektach rozwojowych.

Przez ponad 2 lata pracowała w spółce PGE EJ 1 (obecnie Polskie Elektrownie Jądrowe), gdzie zajmowała się kontaktami z mediami

Sobucka ma 22 lat doświadczenia w obszarze komunikacji i public relations. Przez ponad dwa lata pracowała w spółce PGE EJ 1 (obecnie Polskie Elektrownie Jądrowe), gdzie zajmowała się kontaktami z mediami, współpracą ze stroną rządową oraz komunikacją korporacyjną i komunikacją ze społecznościami lokalnymi. Pracowała również dla firm ubezpieczeniowych, takich jak Allianz, Gothaer (obecnie Wiener), Aegon czy PZU.

Ukończyła studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w obszarze CSR oraz jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu przywództwa i komunikacji społecznej w Wojskowej Akademii Technicznej.
Udostępnij: