Przejdź do treści

Nowa marka należąca do fintechu PragmaGO

Fot. free-images.com

PragmaGO.tech to marka, która dostarcza innowacyjne usługi w modelu embedded finance dla B2B. Jest skierowana do partnerów biznesowych, którzy wprowadzając je do swojej działalności, dają swoim klientom i kontrahentom dostęp do środków finansowych.

Usługi embedded finance to m.in. Biz Now Pay Later (płatności odroczone dla biznesu) czy Merchant Cash Advance

Partnerzy budują dzięki temu swoją przewagę konkurencyjną, zwiększają obroty i lojalność klientów. Ci z kolei, dzięki łatwemu dostępowi do pieniędzy mogą ustabilizować i rozwijać swój biznes. Obie strony zyskują, ponieważ w działalności B2B sukces merchanta zależy od sukcesów jego klientów. Usługi embedded finance to m.in. Biz Now Pay Later (płatności odroczone dla biznesu) czy Merchant Cash Advance (również w formie zaliczki przychodowej Pay By Sales). Do tworzenia tak innowacyjnych produktów potrzebne jest profesjonalne zaplecze technologiczne oraz wieloletnie doświadczenie w finansach, umożliwiające obsługę finansowania i przejęcie jego ryzyka. PragmaGO.tech spełnia te założenia. Za rozwój technologii odpowiada ponad 40-osobowy zespół developerów i specjalistów UX/UI. Identyfikacja potrzeb rynkowych oraz współpraca z partnerami leży po stronie zespołu doświadczonych managerów. PragmaGO.tech zapewnia także wsparcie zespołu marketingu, który pomaga w komunikacji usług wśród klientów partnerów.

Gwarantujemy stabilność finansowania, za którym stoi w tym momencie PragmaGO

– PragmaGO.tech jest największym w Polsce dostawcą usług embedded finance dla biznesu. Gwarantujemy stabilność finansowania, za którym stoi w tym momencie PragmaGO – niezależna instytucja finansowa z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. Zapewniamy ciągłość obsługi nawet dużych i długoterminowych projektów. Celem PragmaGO.tech jest dostarczanie usług finansowych dla biznesu, które są tak samo łatwo dostępne, wygodne i efektywne, jak te dla konsumentów. Identyfikujemy potrzeby przedsiębiorców i odpowiadamy na nie, wyprzedzając rynek – mówi Danuta Czapeczko, wiceprezes PragmaGO.

Czas to pieniądz – dla przedsiębiorców, korzystających z embedded finance – dosłownie

– Usługi w modelu embedded finance wymagają zastosowania nowoczesnej technologii. Wykorzystujemy ją w każdym aspekcie – od pomysłu na usługę, poprzez development, przebieg integracji ze środowiskiem partnera, po utrzymanie finansowania i przejęcie ryzyka. Czas to pieniądz – dla przedsiębiorców, korzystających z embedded finance – dosłownie. Dzięki naszym autorskim mechanizmom decyzyjnym jesteśmy w stanie ocenić ryzyko finansowania, obliczyć scoring i wydać decyzję kredytową nawet do 2 minut, w pełni online. Bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych usług, dbamy o to, aby były zaprojektowane z najwyższą dbałością o wygodę użytkownika, a integracje z partnerami przebiegały sprawnie i szybko (nawet w 2 dni) – dodaje Wojciech Bublik, prezes PragmaGO.tech.

PragmaGO SA (pragmago.pl) – funkcjonuje w branży finansowania MSP od 1996 r.

PragmaGO.tech łączy doświadczenie w technologii i finansach. Produkty pod tą marką są dostępne u takich partnerów jak Polskie ePłatności czy imoje. PragmaGO SA (pragmago.pl) – funkcjonuje w branży finansowania MSP od 1996 r. W 2017 r. przyjęła onlinową strategię, która zmieniła oblicze spółki i uczyniła z niej czołowy polski fintech zbudowany na ponad 25-letnich doświadczeniach we współpracy z klientami z sektora MŚP. W 2021 r. PragmaGO została przejęta i dokapitalizowana przez Polish Enterprise Funds SCA, wartość inwestycji wyniosła 116 mln zł. Pod marką PragmaGO oferowane są produkty skierowane do klientów finalnych – przedsiębiorców. Są to m.in. faktoring, finansowanie faktur oraz pożyczki online.

PragmaGO.tech (pragmago.tech) to spółka należąca do Grupy PragmaGO, będąca równocześnie marką dla produktów embedded finance, w tym Biz Now Pay Later (płatności odroczone dla biznesu), Merchant Cash Advance.
Udostępnij: