Przejdź do treści

Nowe połączenie radomskiego lotniska z Tiraną

Inauguracja nowego połączenia do Albanii; fot. PPL

Z lotniska Warszawa-Radom wystartowało inauguracyjne połączenie do Tirany. To kolejne lotnisko, po Katowicach, Warszawie i Wrocławiu, z którego Rego-Bis oferuje możliwość spędzenia wakacji w Albanii – poinformował portal waszaturytyka.pl.

Możliwość relaksu na plażach północnej Albanii

Z lotniska Warszawa-Radom wystartowało połączenie do Tirany, stolicy Albanii. Jest to już czwarte lotnisko w Polsce, z którego Rego-Bis oferuje możliwość relaksu na plażach północnej Albanii, szczególnie w okolicach miasta Durres.

Polscy turyści upodobali sobie wypoczynek w Albanii

Od czasu, gdy w 2015 r. biuro uruchomiło pierwszy czarter z Polski do Tirany, polscy turyści upodobali sobie wypoczynek w tym kraju. W zeszłym roku wraz z Rego-Bis Albanię odwiedziło prawie 13 tys. osób. Dla portu lotniczego Warszawa-Radom jest to pierwsze połączenie na lotnisko w Tiranie.

Planujemy zwiększenie liczby klientów, którzy będą mieli okazję cieszyć się podczas wakacji albańskim słońcem

– Cieszę się, że turyści z kolejnego regionu Polski będą mogli wybrać się na wakacje do Albanii. W 2022 roku to właśnie ten kraj był najchętniej wybieranym kierunkiem z oferty naszego biura. W tym roku, dzięki m.in. zainaugurowanemu w niedzielę połączeniu planujemy zwiększenie liczby klientów, którzy będą mieli okazję cieszyć się podczas wakacji albańskim słońcem – mówiła wicedyr. ds. produktu w Rego-Bis Agnieszka Habryka.

Połączenie z lotniska Warszawa-Radom do Tirany będzie realizowane przez cały sezon wakacyjny w każdą niedzielę. Wyloty z Polski zaplanowane są na godz. 7.50 natomiast powrót z Albanii o 10.40. Loty będą realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT Boeingami 737.
Udostępnij: