Przejdź do treści

Powołanie członków zarządu Emitela na kolejną kadencję

Andrzej J. Kozłowski; fot. Emitel SA

W związku z dobiegającą końca kadencją członków zarządu spółki, Rada Nadzorcza Emitel SA reprezentująca Cordiant Digital Infrastructure Ltd (CDI) podjęła decyzję o powołaniu na okres nowej, pięcioletniej kadencji Andrzeja J. Kozłowskiego, Macieja Staszaka oraz Jerzego Godka.

Notowany na giełdzie papierów wartościowych w Londynie fundusz (CORD) inwestuje głównie w aktywa cyfrowe

CDI sfinalizował transakcję przejęcia 100% udziałów Emitel SA w listopadzie ub.r. Notowany na giełdzie papierów wartościowych w Londynie fundusz (CORD) inwestuje głównie w aktywa cyfrowe – centra danych, sieci światłowodowe oraz obiekty nadawcze i wieże telekomunikacyjne w Europie i Ameryce Północnej. W skład Rady Nadzorczej Emitel wchodzą: Steven Marshall (Przewodniczący Rady Nadzorczej), Mark Tiner, David Kippen oraz Kevin Moroney.

3. członków zarządu –Andrzej J. Kozłowski, Maciej Staszak oraz Jerzy Godek ponownie powołani na okres kolejnej pięcioletniej kadencji

W związku z dobiegającą końca kadencją trzech członków zarządu –Andrzeja J. Kozłowskiego, Macieja Staszaka oraz Jerzego Godka, Rada Nadzorcza postanowiła o ich ponownym powołaniu na okres kolejnej pięcioletniej kadencji do 31 grudnia 2028 r. Kadencja Macieja Pilipczuka, powołanego w skład zarządu od 3 stycznia 2022 r., wygasa 31 grudnia 2027 r.

W skład zarządu Emitel SA wchodzą:

  • Andrzej J. Kozłowski – pełniący funkcję prezesa zarządu;
  • Maciej Staszak – pełniący funkcję wiceprezesa zarządu ds. sprzedaży;
  • Jerzy Godek – pełniący funkcję członka zarządu ds. techniki;
  • Maciej Pilipczuk – pełniący funkcję członka zarządu ds. finansów.
Emitel SA to największy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od ponad 50. lat dzięki Emitel sygnały telewizji i radia mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Oprócz usług dla nadawców telewizyjnych i radiowych Emitel oferuje infrastrukturę wysokościową dla operatorów telefonii komórkowej, projektuje i instaluje nowoczesne systemy łączności bezprzewodowej, w tym zaawansowane instalacje DAS, uczestniczy w budowie inteligentnych miast w oparciu o technologie IoT i włącza się w prace nad przygotowaniem do budowy sieci 5G w Polsce.
Udostępnij: