piątek, 05 maj 2017 15:43

Środy i niedziele w Muranowie z siecią

Napisał
Środy i niedziele w Muranowie z siecią fot. Biedronka

Popularna sieć sklepów spożywczych i Kino Muranów po raz kolejny zapraszają dzieci na seanse z cyklu „Kino w kropki“ oraz seniorów na filmy w ramach cyklu „W dobrym gronie“.

Pokazy dla najmłodszych odbywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, a dla seniorów w każdą drugą środę miesiąca. Cena biletu dla dzieci do 18. roku życia i seniorów powyżej 60. roku życia wynosi jedynie 5 zł.
Od listopada 2016 r. specjalne seanse filmowe orgnizowane przez sieć Biedronka oraz Kino Muranów obejrzało już ponad 1300 warszawiaków.

Projekt specjalnych seansów filmowych w kinie Muranów powstał w efekcie nawiązania współpracy między siecią Biedronka a firmą Gutek Film, operatorem kina. Dzięki temu okoliczni mieszkańcy zyskali dostęp do ciekawego repertuaru filmowego w przystępnej cenie.

Seanse filmowe dla dzieci powyżej 4. roku życia oraz ich opiekunów odbywają się pod hasłem: „Kino w kropki“. Podczas pokazów, najmłodsi mają okazję obejrzeć wyselekcjonowane filmy polskie i zagraniczne. Dla dojrzałych widzów, poza filmami
z cyklu „W dobrym gronie: Muranów dla seniorów”, przygotowano spotkania
z ciekawymi gośćmi po każdym seansie. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej: www.kinomuranow.pl.