poniedziałek, 09 grudzień 2013 05:06

Dofinansowanie projektów z CSR

Napisane przez
Dofinansowanie projektów z CSR www.sxc.hu

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza mikro, małe i średnie firmy na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości dofinansowania projektów z obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza 17 grudnia 2013 r. o godz. 9.00 – informuje portal www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.
W najbliższym czasie ruszy II edycja ogólnopolskiego konkursu na wdrożenie działań CSR w ramach projektu „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).  Firmy z sektora MSP mogą ubiegać się nawet o 100 tys. pln bezzwrotnej pomocy na wdrażanie projektów CSR podnoszących konkurencyjność w następujących obszarach:
•    Obszar 1. Środowisko naturalne – działania skierowane na ochronę środowiska i inwestycje minimalizujące wpływ działań przedsiębiorstw na środowisko,
•    Obszar 2. Relacje z personelem – wszelkie działania związane z zaangażowaniem w kwestie pracownicze,
•    Obszar 3. Zaangażowanie społeczne – działania przedsiębiorstw na rzecz rozwoju współpracy z otoczeniem, w którym funkcjonują i na które oddziałują.
Na spotkaniu ekspert z Departamentu Programów Pilotażowych w PARP zaprezentuje zasady udziału w nowym konkursie, a doradcy CSR z Agencji Rozwoju Pomorza przedstawią ofertę współpracy dla firm w kontekście wdrażania działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem pod nr 58 301 13 41. Udział w spotkaniu potwierdzony zostanie zwrotną wiadomością e-mail. Zgłoszenia przyjmowane będą do piątku 13 grudnia 2013 r. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.