czwartek, 09 maj 2019 17:14

Wizyta Ekipy Małego Głoda okazją do rodzinnej zabawy

Napisał
Wizyta Ekipy Małego Głoda okazją do rodzinnej zabawy fot. Biedronka

Krakowskie placówki największej w Polsce sieci handlowej w najbliższy piątek i sobotę będą mieć niezwykłego gościa: Małego Głoda. Nie tylko jego samego. Ten słynny bohater postanowił bowiem poszukać sprzymierzeńców i stworzyć Ekipę Małego Głoda.

Ekipa ma swój sprytny, tajemniczy plan. Jaki? Tego dowiedzą się wszyscy, którzy przyjdą 10 i 11 maja do wybranych krakowskich sklepów sieci Biedronka. Ekipa Małego Głoda pojawi się w piątek (10 maja br.) i sobotę (11 maja br.) na parkingach przed sklepami Biedronka w Krakowie przy ul. Medweckiego 21 i ul. Zygmunta Glogera 22. – Z przyjemnością będziemy gościć Małego Głoda i jego Ekipę w swoich sklepach. To bohater, który od dawna pojawia się w Biedronce, a nasi klienci chętnie sięgają po serki homogenizowane z jego wizerunkiem. Dlatego wizyta Ekipy w Krakowie będzie świetną okazją do dobrej, rodzinnej zabawy – mówi Marek Badowski, starszy menedżer ds. marketingu w Jeronimo Martins Polska S.A.

Podczas spotkań w sklepach Biedronka będzie można nie tylko przyjrzeć się z bliska Małemu Głodowi i nowym postaciom z jego Ekipy, ale również zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia i zdobyć naklejkę z Ekipą. Kto jest sprzymierzeńcem Małego Głoda? Do jego Ekipy dołączył potężnych rozmiarów głód poranny zwany Burczkiem, który dopada człowieka, kiedy ten ledwie się obudzi i jeszcze nie jest w stanie się obronić, podstępny Głodróżnik – głód, który lubuje się w ataku z zaskoczenia, potrafi godzinami snuć się za człowiekiem, by dopaść w najmniej oczekiwanym momencie – w drodze lub w podróży oraz niepozorna Głodzinka, która wykorzystuje podstępne metody – zaskoczenie i kapryszenie.

Sklepy, które odwiedzi Ekipa:

  • 10 maja (w godz. 14:00-20:00), Kraków, ul. Medweckiego 21
  • 11 maja (w godz. 9:00-15:00), Kraków, ul. Zygmunta Glogera 22.