środa, 18 marzec 2020 17:03

Rekomendacje postępowania w sieci

Napisał
Rekomendacje postępowania w sieci fot. freeimages.com

W trosce o klientów i pracowników sieć Hebe wprowadziła zasady bezpieczeństwa dotyczące sklepów stacjonarnych, zachęcając, aby zakupów dokonywano w pierwszej kolejności za pośrednictwem sklepu internetowego www.hebe.pl.

Sieć zwraca się z prośbą o zachowanie ostrożności i przestrzeganie zaleceń ministerstwa zdrowia oraz WHO. W sklepach udostępnione zostały  środki dezynfekujące, na bieżąco czyszczone są także terminale płatnicze. Od poniedziałku 16.03 br. sklepy stacjonarne są czynne do godz. 18:00.

Ograniczona została ilość pracy operacyjnej konsultantów w sklepach stacjonarnych. Naszych klientów prosimy o korzystanie w pierwszej kolejności z płatności elektronicznej – apeluje kierownictwo sieci Hebe. - Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości od pracowników i pozostałych klientów (co najmniej 1-1,5 m) oraz zakrywanie ust i nosa podczas kichania. Dla wspólnego bezpieczeństwa prosimy również o ograniczenie dotykania produktów na półkach oraz używania testerów.

Apelujemy o rezygnację z zakupów stacjonarnych w przypadku, gdy mają państwo oznaki infekcji oraz jeżeli w ostatnim czasie mieli państwo kontakt z osobami zakażonymi lub przebywającymi w kwarantannie.

Informujemy, iż w trosce o chęć zagwarantowania dostępu do środków higienicznych oraz wirusobójczych jak najszerszej grupie klientów po oferowanej przez nas cenie, jedna osoba może zakupić maksymalnie 5 sztuk produktów z wymienionych kategorii: żele antybakteryjne, mydła, żele pod prysznic, uzupełniacze do mydeł i żeli w płynie oraz produkty do higieny intymnej.

Godziny otwarcia poszczególnych sklepów stacjonarnych są na bieżąco aktualizowane w lokalizatorze Google maps. Zachęcamy Państwa do korzystania z zakupów on-line, gdzie sprzedaż jest prowadzona na bieżąco. Terminy dostaw mogą ulec czasowemu wydłużeniu ze względu na zaistniałą sytuację – kończy komunikat sieć Hebe.