piątek, 24 lipiec 2020 13:11

E-drogeria od roku na rynku

Napisał
E-drogeria od roku na rynku fot. freeimages.com

W lipcu br. internetowy sklep sieci produktów kosmetycznych i aptecznych obchodzi pierwszą rocznicę swojej działalności. Z tej okazji w Hebe zaplanowano szereg promocji dostępnych od 25 lipca do 2 sierpnia br. na www.hebe.pl.

Asortyment e-sklepu obejmuje wszystkie dostępne w drogeriach sieci kategorie i marki, w tym wiele na wyłączność. Oferta na bieżąco uzupełniana jest o nowe zapachy, kosmetyki naturalne, koreańskie i dermo, a także marki makijażowe - ostatnio dołączono produkty firmy Inglot. Stale rozszerzana jest również oferta cenionych przez klientów produktów marek własnych, w tym linii Hebe Professional, powiększonej o bambusowe pędzle, żele pod prysznic, czy kremy do rąk.

Ponadto sieć rozszerza możliwości realizacji zamówień składanych w e-sklepie. Będzie można je odbierać w 3 tys. nowych punktów. Możliwy także będzie odbiór zamówienia w sklepach sieci w ciągu dwóch godzin od jego złożenia lub dostarczenie do domu, również w ciągu dwóch godzin. Jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy z lokalnymi firmami dostarczającymi przesyłki, obejmującymi swoim zasięgiem większość największych miast w Polsce.

- Pilnie śledzimy trendy i preferencje klientów - dążymy do tego, aby nasz e-sklep był sklepem optymalnym. Sprzedaż online to obecnie ogromnie konkurencyjna działalność, dlatego staramy się zachować równowagę pomiędzy atrakcyjnymi promocjami przy utrzymaniu najlepszej możliwej oferty i jakości. Potwierdziło się nasze przypuszczenie, że podejście omnichannel sprawdzi się znakomicie - dając klientom możliwość pozyskania wiedzy o naszej ofercie i jednocześnie pozostawiając im decyzję o czasie i miejscu zakupu – powiedział Francisco Almeida, dyr. ds. E-commerce Hebe.

W sieci sprzedawane są produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Ponadto klienci mogą wykorzystywać ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional, dostępnych w drogeriach stacjonarnych, jak również online.