środa, 16 wrzesień 2020 10:01

Janiszewski: Każdy z tematów cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników Forum

Napisał
Jacek Janiszewski Jacek Janiszewski fot. ISBNews.TV

Jacek Janiszewski, przewodniczący rady programowej Welconomy Forum w Toruniu podsumowuje XXVII edycję konferencji, która odbyła się 14-15 września 2020 roku. Agencja ISBnews była patronem medialnym wydarzenia. 

- Sprawy międzynarodowe, budownictwo, rolnictwo, eksport, import, nauka, medycyna. Każdy z zaproponowanych tematów był trafiony w 10-tkę i cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników Forum - powiedział Janiszewski w rozmowie z ISBnews.TV.

Pierwszego dnia uczestniczy spotkali się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych. Drugi dzień to debaty on-line.

Konferencję organizuje Stowarzyszenie„Integracja i Współpraca”. Zostało założone w 2000 r. Kontynuuje tradycje organizacji konferencji gospodarczych, zainicjowanych przez Stowarzyszenie FORUM POLSKA-ZACHÓD, odbywających się w Międzyzdrojach w latach 1996–2000.

Stowarzyszenie jest laureatem nagrody przyznawanej przez Agencję ISBnews „Najbardziej Wiarygodny w Polskiej Gospodarce”.