czwartek, 17 wrzesień 2020 13:24

Medyczna Gwiazda Jakości Obsługi

Napisał
Medyczna Gwiazda Jakości Obsługi fot LUX MED

LUX MED po raz kolejny został doceniony w obszarze jakości obsługi. W gronie zwycięzców rankingu związanego z tym tematem znalazło się łącznie 20 firm, które są liderami w swoich branżach i odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku oraz są rekomendowane przez klientów w 2020 r.

W XIII edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi, Grupa LUX MED została nagrodzona Gwiazdą Jakości Obsługi 2020 w kategorii „Przychodnie i gabinety lekarskie”. LUX MED był laureatem tej nagrody w poprzednich latach aż dziesięciokrotnie. Ponadto, w 2017 r. zdobył Gwiazdę Dekady.

- Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i przyznaną nam nagrodę. Jest ona tym bardziej dla nas ważna, że jest od naszych pacjentów. Bardzo dziękujemy za wszystkie słowa i komentarze, które otrzymujemy. Przede wszystkim oczywiście za te pozytywne, ale również negatywne. Będziemy je brali do serca i stawali się coraz lepszą organizacją. Serdecznie jeszcze raz dziękujemy. Życzę naszym pacjentom przede wszystkim dużo zdrowia - mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

Konsumenci przez cały rok oceniają ponad 46 tys. firm z 200. branż, dokonując pozytywnej lub negatywnej oceny wybranej przez siebie firmy i tym samym decydują o wyróżnieniu w poszczególnych kategoriach. Następnie, na podstawie opinii wyłaniane są firmy charakteryzujące się najwyższymi wskaźnikami jakości obsługi. Później przy współpracy z ekspertami z SecretClient przeprowadzane jest badanie ankietowe metodą CAWI. Firmy, które uzyskują najwyższe oceny konsumentów oraz pozytywnie wyróżniają się na tle innych organizacji w swojej branży, zostają nagrodzone prestiżowym tytułem Gwiazdy Jakości Obsługi.

Wśród pozostałych laureatów tegorocznej edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi znalazły się firmy: 5.10.15, Allegro.pl, Allianz, Avon, Axa, BNP Paribas, Bosch Siemens, ceneo.pl, Deichmann, DLF, DPD Polska, ERGO Hestia, Fitness Platinium, Hebe, ING Bank Śląski, innogy Polska, InPost, Lidl ora mBank.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2,2 mln pacjentów.