piątek, 30 kwiecień 2021 11:48

Wyjechać na Zanzibar

Napisał
Zanzibar z lotu ptaka Zanzibar z lotu ptaka fot. Paul Brockmeyer from Chicago, USA - Stone Town, Zanzibar, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15854540

Już 12 maja o godz. 19.00 Akademia Zarządzania i Rozwoju zaprasza na darmowy webinar „Jak rzucić to wszystko... i wyjechać na Zanzibar”.

O tym, jak zmienić swoje życie o 180 stopni opowie Żelisław Żyżyński - ceniony komentator sportowy, który kilka miesięcy temu zamienił wielkie areny sportowe na piaszczyste wybrzeża Zanzibaru.

Opowie także o tym, jak zrealizował swoje marzenie o pracy w telewizji, co skłoniło go do porzucenia swojej pracy i wyjazdu na Zanzibar, na czym polega jego obecne zatrudnienie oraz co urzekło go w Zanzibarze, a do czego trudno jest się przyzwyczaić.

Żelisław Żyżyński - dziennikarz, reporter i komentator sportowy. Przez lata związany z telewizją Canal+ Sport (gospodarz programów: SuperPiątek i Ekstraklasa Po Godzinach) i gazetą Dziennik. Pierwsze kroki jako dziennikarz stawiał w dzienniku sportowym Tempo. Prowadził także razem z żoną rodzinny blog podróżniczy.

KIEDY: 12 maja, godz. 19:00

GDZIE: Facebook

JAK: transmisja LIVE na profilu Akademii Zarządzania i Rozwoju (AZiR) na Facebooku

https://fb.me/e/YH5zoA1E

Link do transmisji zostanie udostępniony również w poście na wydarzeniu na profilu FB AZiR.

Organizator: Akademia Zarządzania i Rozwoju - internetowa platforma edukacyjna przeznaczona dla uczniów szkół średnich, studentów i absolwentów studiów.