poniedziałek, 21 marzec 2022 15:54

Konferencje The Voice of Business

Napisał
Konferencje The Voice of Business fot. Instytut Libertatis

W środę, 23 marca br. odbędą się w Warszawie dwa wydarzenia Instytutu Libertatis, w ramach projektu The Voice of Business.

O godz. 17:30 w Warsaw Hotel Regent będzie miała miejsce konferencja, na której zaprezentowana zostanie rekomendacja „Vacatio Legis”. Zaraz po niej odbędzie się debata ekspercka, w której udział wezmą:

  • Maciej Gawroński, radca prawny specjalizujący się w nowoczesnych technologiach, sporach i sektorach regulowanych, partner zarządzający kancelariiGawroński & Partners (gppartners.pl). 

  • dr hab Agnieszka Domańska, prezes Instytutu Staszica, profesor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Zakład Międzynarodowej Polityki Ekonomicznej, Instytut Studiów Międzynarodowych, KES) 

  • Kamil Rybikowski, prawnik, autor wielu raportów i analiz z zakresu prawa gospodarczego. Wiceprezes Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej. Do lutego 2022 r. dyrektor w Gabinecie Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. 

Bezpośrednio przed konferencją o godz. 16:00 odbędzie się III spotkanie przedsiębiorców, na które także Instytut Libertatis serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych. Obowiązkową rejestracje oraz więcej informacji można znaleźć:> LINK

Więcej informacji wraz z obowiązkową rejestracją można znaleźć na social mediach Instytutu Libertatis (FB, iN).