piątek, 10 październik 2014 10:01

Skuteczne zarządzanie wiedzą

Napisane przez
Millennium Plaza Millennium Plaza fot. warszawa.wikia.com

Innowacjom w zarządzaniu wiedzą w przedsiębiorstwach poświęcona będzie konferencja Knowledge Management Solutions.

Wydarzenie odbędzie się 29 października 2014 w warszawskim biurowcu Millennium Plaza Golden Floor (piętro XV), przy Al. Jerozolimskich 123A, w godz. 9.30 – 14.10.

Według organizatorów imprezy skuteczne zarządzanie wiedzą jest coraz ważniejszym źródłem przewagi konkurencyjnej oraz kluczem do osiągnięcia sukcesu rynkowego współczesnych przedsiębiorstw – napisał portal praca.pl. Dzisiejsze organizacje muszą być elastyczne i szybkie, a platformy, procesy i programy powinny reagować w odpowiednim czasie, prowadząc jednocześnie do wzmocnienia wspólnych kompetencji pracowników i partnerów.

Konferencja przedstawi aktualne trendy oraz innowacje w obszarze zarządzania wiedzą, a liderzy technologii poruszą aspekty merytoryczne w zakresie tworzenia i rozwijania środowiska Knowledge Management w firmie. Wydajna oraz efektywna architektura środowiska zarządzania wiedzą, staje się głównym elementem rozwoju gospodarczego oraz kluczowym czynnikiem osiągania znaczących korzyści na rynku.

Zagadnienia, które będą poruszane podczas  wydarzenia:

  • rozwiązania i technologie w zarządzaniu wiedzą oraz modele, architektura i sposoby budowania środowiska zarządzania wiedzą w organizacji;
  • pomiar efektywności oraz wydajności zarządzania wiedzą;
  • narzędzia oceny Knowledge Management oraz komunikacja w zarządzaniu wiedzą.

Udział w konferencji jest bezpłatny, należy wypełnić formularz rejestracyjny.