czwartek, 26 maj 2022 16:40

Stołeczny port lotniczy na Dzień Matki

Napisał
Salon Executive Lounge Fantazja na warszawskim lotnisku Salon Executive Lounge Fantazja na warszawskim lotnisku fot. youtube.com

Warszawskie lotnisko im. F. Chopina wraz z Fundacją Makatka myśląc o podróżujących ze stołecznego portu mamach z dziećmi do lat pięciu, zorganizowało z okazji Dnia Matki specjalny event – poinformował portal waszaturystyka.pl.

26 maja w godz. 8-17 w Salonie Executive Lounge Fantazja dla mam wraz z ich dziećmi, które odwiedziły salon kierownictwo portu lotniczego przygotowało niespodziankę.

Miała ona stanowić ukłon, prezent i podziękowanie ze strony lotniska dla mam ale także okazję, by mogły napić się kawy, przeczytać gazetę i zrelaksować się przed podróżą.

Dla mam i ich pociech przygotowany został drobny poczęstunek, umilający czas oczekiwania na lot. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci.

We współpracy z Fundacją Makatka w salonie Fantazja powstał kącik z zabawkami. Na dzieci czekali także animatorzy, którzy poprowadzili zajmujące zabawy dla najmłodszych. W tym czasie mamy mogły w spokoju cieszyć się chwilą odpoczynku.

Dzień Matki to jedno z najważniejszych świąt w roku, dlatego Lotnisko Chopina zdecydowało się zaopiekować się mamami i pozwoliło im na odrobinę luksusu w Salonie Executive Lounge Fantazja.