środa, 22 maj 2013 15:14

Będą doradzać nt. CSR

Napisane przez
Będą doradzać nt. CSR www.sxc.hu

Eksperci Grupy Gumułka Jacek Sztyler i Wojciech Gumułka zostali oficjalnie wpisani do bazy doradców ds. CSR prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 Jak poinformował portal www.gumulka.pl wpisanie do bazy doradców pozwala świadczyć usługi doradcze w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców w ramach projektu „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu” finansowanego ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. - Dzięki wpisowi do bazy poszerzamy kompetencje Grupy Gumułka o nową kategorie usług, jaka jest doradztwo w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Z naszego wsparcia mogą korzystać zarówno dotychczasowi klienci, jaki i ci nowi - mówi Jacek Sztyler.
Społeczna odpowiedzialność biznesu (przedsiębiorstw) (z ang. CSR – Corporate Social Responsibility) to koncepcja, według której przedsiębiorstwa na etapie budowania strategii dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami interesariuszy.