Przejdź do treści

Wygrana Fundacji w Konkursie „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”

Przedstawiciele Fundacji "Dorastaj z Nami" z dyplomem za nagrodzony Raport; fot: Fundacja "Dorastaj z Nami"

Fundacja „Dorastaj z nami” otrzymała nagrodę główną za Raport Zrównoważonego Rozwoju za rok 2022 w kategorii organizacje pozarządowe podczas 17. edycji konkursu organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte.

Nagroda za zaangażowanie Fundacji w identyfikację oraz dialog z interesariuszami

Tegoroczny zespół jury, złożony z 33 uznanych ekspertów i ekspertek z dziedziny odpowiedzialnego biznesu, zrównoważonych finansów, ESG i CSR nagrodził Raport za: „… zaangażowanie Fundacji w identyfikację oraz dialog z interesariuszami. Zastosowanie standardu raportowania GRI 2021 oraz odniesień do Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs). Transparentność finansową. Czytelną i przyjazną formułę raportu”.

Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że również drugi raport Fundacji został zauważony i doceniony

Jak napisała Fundacja „Dorastaj z nami”: „Nagroda główna to dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że również drugi raport Fundacji został zauważony i doceniony przez Jury Konkursu. Pragniemy podziękować naszym koalicjantom: Orange, ORLEN, Boeing, Fundacja BGK, Fundacja PZU, Fundacja PKO Bank Polski, Fundacja ORLEN, Enea za włączenie się w proces powstawiania raportu”.

W imieniu Fundacji nagrodę odebrała Marzena Kolczyńska, współautorka nagrodzonego Raportu, której Fundacja serdecznie gratuluje.
Udostępnij: