Przejdź do treści

Zaproszenie do aukcji charytatywnej na Gali Waszej Turystyki

Tegoroczna Gala Waszej Turystyki, w środku red. naczelny Waszej Turystyki, Adam Gąsior; fot. Wasza Turystyka

Podczas kolejnej edycji Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia 2023 r. zostanie przeprowadzona aukcja charytatywna.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka. Już dziś można wesprzeć akcję i zgłosić przedmioty do wylicytowania.

W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników „Wakacji Marzeń”

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 r. przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy, oraz prywatnych darczyńców. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje ok 60 dzieci.

Wśród przedmiotów do wylicytowania znalazły się m.in. vouchery na zwiedzanie, szkolenia, prywatny koncert, koszulkę z autografem

W trakcie pierwszej Gali Waszej Turystyki wśród przedmiotów do wylicytowania znalazły się m.in. vouchery na zwiedzanie, szkolenia, prywatny koncert, koszulka z autografem czy też statuetka wicemistrzyni olimpijskiej.

Osoby, które zechcą wesprzeć przyszłoroczną aukcję przedmiotami do wylicytowania mogą zgłaszać się ze swoimi propozycjami na adres mailowy: redakcja@waszaturystyka.pl

Licytacja odbędzie się 13 stycznia 2023 r. o godz. 18:30 w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel

Akcję „Wakacje Marzeń” wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Udostępnij: