Przejdź do treści

Zbiórka pieniędzy na wakacje dzieci z domów dziecka na Gali Waszej Turystyki

Fot. WaszaTurystyka.pl

13 stycznia 2023 r. w Hotelu Renaissance w Warszawie odbędzie Gala Waszej Turystyki. Podobnie jak lutym br., podczas wydarzenia przeprowadzona będzie Aukcja Charytatywna. Tym razem pieniądze będą zbierane na „Wakacje Marzeń” dzieci z domów dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 r. przez Stowarzyszenie People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy oraz prywatnych darczyńców.

Od lat wspierają dzieci z domów dziecka na terenie Polski

Stowarzyszenie People for People od lat wspiera dzieci z domów dziecka na terenie Polski. Ostatnie trzy lata to moc radości związana z prezentami pod choinę, dzięki którym podopieczni domów dziecka mogli przez chwilę poczuć się jakby miały ciepły, kochający dom. W tym roku dzięki akcji „Wakacje Marzeń”, aż 20. dzieci spędziło wakacje na obozach i koloniach. People for People ma cały czas apetyt na to, aby wspierać więcej i więcej dzieciaków, aby mogły się czuć lepiej oraz dorastać w przyjaznym środowisku.

Jak Stowarzyszenie wybiera uczestników?

Najpierw do akcji zgłaszane są Domy Dziecka – dyrektorzy placówek wysyłają zgłoszenia dzieci. Z wszystkich zgłoszeń jest wyłaniana finałowa grupa, która najciekawiej opisze swoje wymarzone wakacje. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje ok. 60. dzieci.

Poza samą opłatą za wakacje, dzieci otrzymują wycieczki fakultatywne, wstępy do wszystkich zwiedzanych miejsc oraz kieszonkowe, aby ani przez chwilę nie poczuły się gorsze i mniej wartościowe.

Stowarzyszenie nie przeznacza ani złotówki na koszty operacyjne

Co najważniejsze, Stowarzyszenie nie przeznacza ani złotówki na koszty operacyjne – każdy wpłacony grosz przeznacza na dzieci. Akcję wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki.

https://www.wakacjemarzen.com.pl/

Rejestracja na Galę rozpocznie się 17 listopada br.
Udostępnij: