Przejdź do treści

Narzędzie, dzięki któremu każdy przedsiębiorca może odnaleźć możliwości dofinansowania dopasowane do indywidualnych potrzeb

Fot. MFiPR

BiznesPortal.pl – pod takim adresem od 1 lipca 2023 r. przedsiębiorcy mogą znaleźć pierwszą tak kompleksową wyszukiwarkę ofert wsparcia finansowego oraz pozafinansowego – informuje ministerstwo funduszy i polityki regionalnej.

Baza, która gromadzi informacje o środkach dostępnych z Funduszy Europejskich, międzynarodowych oraz programów krajowych

Agencja Rozwoju Przemysłu SA przy wsparciu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej stworzyła narzędzie, dzięki któremu każdy przedsiębiorca może odnaleźć możliwości dofinansowania dopasowane do indywidualnych potrzeb. BiznesPortal.pl to baza, która gromadzi informacje o środkach dostępnych z Funduszy Europejskich, międzynarodowych oraz programów krajowych. Przedsiębiorcy znajdą w niej również informacje o dostępnych preferencyjnych kredytach, pożyczkach, gwarancjach finansowych i ulgach podatkowych. Wyszukiwarka pozwoli w prosty i szybki sposób dopasować konkretne oferty do potrzeb przedsiębiorców.

Narzędzie pozwoli na sprofilowanie ofert pod konkretne oczekiwania firm

System informatyczny stworzony na potrzeby BiznesPortal.pl dzięki integracji z rejestrami państwowymi, bazami i systemami innych podmiotów publicznych (KRS, CEiDG, REGON, SUDOP), umożliwi przedsiębiorcom szybkie pozyskanie informacji o aktualnych formach wsparcia. Narzędzie pozwoli na sprofilowanie ofert pod konkretne oczekiwania firm.

Przedsiębiorca wpisując swój NIP, uzyska informacje o możliwościach wsparcia dopasowanych do wielkości firmy, branży, w której działa oraz jej lokalizacji.
Udostępnij: