Przejdź do treści

Nowy członek Zarządu PPL SA

Adam Sanocki; fot. Newseria Biznes

Rada Nadzorcza Polskich Portów Lotniczych SA powołała nowego członka zarządu PPL.

Adam Sanocki został wyłoniony w drodze konkursu, wcześniej pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej CPK, z której złożył rezygnację.

Pełnił funkcje zarządcze i był członkiem organów nadzoru w wielu polskich i międzynarodowych organizacjach oraz firmach doradczych

Adam Sanocki jest doświadczonym doradcą biznesowym i komunikacyjnym z ponad dwudziestoletnim stażem. Pełnił funkcje zarządcze i był członkiem organów nadzoru w wielu polskich i międzynarodowych organizacjach oraz firmach doradczych. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów strategicznych i wsparciu w tym zakresie spółek, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Ekspert w budowaniu strategii komunikacyjnych, zarządzaniu ryzykiem, komunikacji kryzysowej oraz tworzeniu i wsparciu procesów sprzedaży.

Adam Sanocki z branżą lotniczą związany jest od ok. 20 lat

Nagradzany za zrealizowane projekty restrukturyzacyjne w branży: przemysł i infrastruktura. Jest pasjonatem nowych trendów w komunikacji. Były dziennikarz i doświadczony rzecznik prasowy. Z branżą lotniczą związany od ok. 20 lat. Współpracował m.in. z takimi podmiotami jak CPK czy Lockheed Martin.

Absolwent politologii na Uniwersytecie Śląskim oraz EMBA (Executive MBA – studia podyplomowe skierowane do kadry zarządzającej firm) na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładowca akademicki, m.in na Uniwersytecie Warszawskim.
Udostępnij: