Przejdź do treści

Wspólne zarządzanie finansami firmy przez kilka uprawnionych osób dzięki bankowi

Fot. free-images.com

Wieloosobowy dostęp do serwisu internetowego iPKO to nowa funkcja dla wszystkich firm, niezależnie od formy prawnej.  Umożliwia zarządzanie finansami firmy zgodnie z ustalonym przez nią sposobem reprezentacji.

Firmy, które mają konto w PKO BP, mogą korzystać z wieloosobowego dostępu do serwisu internetowego iPKO

PKO Bank Polski systematycznie wprowadza nowe rozwiązania, które ułatwiają klientom firmowym prowadzenie biznesu. Teraz firmy, które mają konto w tym banku, mogą korzystać z wieloosobowego dostępu do serwisu internetowego iPKO. Nowa funkcja umożliwia wspólne zarządzanie finansami firmy kilku uprawnionym osobom, zgodnie z ustalonym przez firmę sposobem reprezentacji. PKO Bank Polski systematycznie wprowadza nowe rozwiązania, które ułatwiają klientom prowadzenie biznesu.

Udostępniamy wszystkim klientom firmowym nową funkcję w serwisie iPKO, z której dotychczas mogły korzystać tylko duże przedsiębiorstwa

– Naszym celem jest nieustanny rozwój produktów i narzędzi, które są przydatne naszym klientom biznesowym i wspierają ich w zarządzaniu finansami firmy. Dlatego udostępniamy wszystkim klientom firmowym nową funkcję w serwisie iPKO, z której dotychczas mogły korzystać tylko duże przedsiębiorstwa o wieloosobowej reprezentacji w serwisie iPKO biznes. Jestem przekonany, że dzięki wprowadzonemu rozwiązaniu, również te małe i średnie firmy będą miały większy komfort i bezpieczeństwo korzystania z naszego serwisu transakcyjnego – mówi Radosław Hutnik, dyr. Pionu Transformacji Bankowości Korporacyjnej i Przedsiębiorstw w PKO Banku Polskim.

Dzięki nowej funkcji reprezentanci mogą wspólnie zarządzać finansami firmy, dodawać online nowych pełnomocników, składać wnioski i podpisywać umowy o produkty

Dzięki wieloosobowemu dostępowi do serwisu reprezentanci mogą wspólnie zarządzać finansami firmy, dodawać online nowych pełnomocników, składać wnioski i podpisywać umowy o produkty, wybierać osoby, które będą zlecać i akceptować firmowe przelewy oraz ustawiać limity płatności. Reprezentanci firmy, którzy dodają nowych użytkowników do funkcji wieloosobowego dostępu, mogą decydować, jaki zakres uprawnień jest potrzebny danemu pełnomocnikowi.

W przyszłości bank planuje poszerzenie listy usług wykorzystujących wieloosobowy dostęp o złożenie wniosku, a także podpisanie umowy o produkty i usługi całkowicie online.

Małe i średnie firmy mogą w serwisie iPKO skorzystać z wielu funkcji przydatnych w zarządzaniu firmowymi finansami jak np. przelewów, kart debetowych i kredytowych, kredytów i pożyczek czy podglądu kont w innych bankach. Mają też dostęp do usług dodatkowych jak zamawianie terminali płatniczych, e-Księgowości, finansowania faktur, wymiany walut w kantorze iPKO dealer czy pobierania raportów MT940.

 

Udostępnij: