Przejdź do treści

Innowacyjne rozwiązanie w faktoringu online

Fot. free-images.com

Dostęp do pieniędzy „tu i teraz” to dla właścicieli firm możliwość opłacenia pilnych zamówień, realizacji zleceń czy niezwłocznej spłaty zobowiązań.

Czołowa spółka faktoringowa PragmaGO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i maksymalnie skraca czas uruchomienia finansowania. Każdy przedsiębiorca, który po raz pierwszy korzysta z faktoringu online w firmie, dostanie szybki przelew – jeszcze przed podpisaniem cesji przez odbiorcę faktury.

Najważniejsze jest to, aby dostać przelew za fakturę w najkrótszym możliwie czasie

– Dla naszych klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z faktoringu najważniejsze jest to, aby dostać przelew za fakturę w najkrótszym możliwie czasie. Nie interesuje ich moment wydania decyzji kredytowej czy podpisania umowy – ich potrzebą jest szybki dostęp do gotówki na koncie. Zauważyliśmy, że w wielu przypadkach czas otrzymania przelewu jest wydłużony ze względu na konieczność oczekiwania na zatwierdzenie cesji wierzytelności lub potwierdzenie faktury przez jej odbiorcę. To czynnik niezależny zarówno od faktora, jak i faktoranta.

Z przyspieszonego finansowania w faktoringu online może skorzystać każdy nowy klient PragmaGO

Rozwiązaliśmy ten problem. Przelewamy klientowi część kwoty, o którą wnioskuje od razu po podpisaniu umowy faktoringowej – mówi Łukasz Ramczewski, wiceprezes PragmaGO.  Z przyspieszonego finansowania w faktoringu online może skorzystać każdy nowy klient PragmaGO, który wykaże współpracę ze zgłoszonymi odbiorcami faktur i nie ma egzekucji skarbowych lub komorniczych.

„Pewnie jak w banku, tylko wygodnie i szybko”

– Faktoring z wypłatą w dniu podpisania umowy to kolejna usługa, poprzez którą realizujemy strategię wyrażoną w haśle „Pewnie jak w banku, tylko wygodnie i szybko” – dodaje Łukasz Ramczewski.

PragmaGO zamknęła I kwartał br. z bardzo dobrymi wynikami zarówno dla całego portfolio produktów (obrót 435 mln zł, 30% wzrostu r/r), jak i w obszarze faktoringu (377 mln zł obrotu, 23% wzrostu r/r).
Udostępnij: