Przejdź do treści

Naturalne kołdry puchowe idealne na wiosnę i lato

Kołdra puchowa

Kołdra puchowa letnia i wiosenna powinny zapewniać przede wszystkim komfortowe warunki termiczne. Kołdry letnie oraz wiosenne wyróżniają się niewielką grubością, dzięki czemu można korzystać z ich funkcjonalności nawet w cieplejszych miesiącach.

Kołdra naturalna to świetne rozwiązanie na wiosnę oraz lato, głównie ze względu na jej wysoki poziom cyrkulacji powietrza. 

Dlaczego warto wybrać naturalną kołdrę puchową na okres wiosenno-letni?

Kołdry puchowe charakteryzują się naturalnym wypełnieniem (najczęściej puchem gęsim), a także wyjątkową delikatnością i miękkością. Są również sprężyste, puszyste i elastyczne. Ponadto wykazują wysoki poziom zdolności termoizolacyjnych. Nie tylko pozwalają oddychać skórze, ale także nie zatrzymują wilgoci oraz utrzymują stałą temperaturę naszego ciała. To właśnie dzięki tym właściwościom, kołdry puchowe gwarantują optymalny poziom wentylacji i izolacji cieplnej, redukując ryzyko przegrzania organizmu. Wszystkie te cechy sprawiają, że kołdry naturalne świetnie sprawdzają się jako pościel na wiosnę i lato, zapewniając pełny relaks oraz zdrowy wypoczynek podczas cieplejszych nocy.

Główny podział kołder naturalnych opiera się na wadze ich wypełnienia – najcięższe są kołdry zimowe, środkowe miejsce zajmują kołdry całoroczne, a najmniej wypełnienia zawierają kołdry wiosenno-letnie. Ostatnie z wymienionych modeli zawierają zazwyczaj od 0,8 do 1,5 kg wkładu. Co więcej, często pokryte są jedwabiem lub bawełną, dzięki czemu gwarantują wysoki poziom cyrkulacji powietrza i odprowadzania wilgoci. Kołdry na lato i wiosnę łagodzą wzrost temperatury otoczenia, a ich stosunkowo niewielka objętość sprawia, że możemy zabrać je ze sobą wszędzie tam, gdzie chcemy spędzić noc. Kołdry puchowe są więc świetnym wyborem dla osób, które cenią sobie nie tylko komfort, ale także zdrowy, nieprzerwany sen.

Naturalne kołdry puchowe Ludwika – idealne rozwiązanie na wiosnę i lato

Dla wszystkich osób szukających kołder puchowych wysokiej jakości, swoją ofertę przygotowała firma Ludwika. Każda kołdra naturalna Ludwika to gwarancja lekkości, delikatności, sprężystości oraz optymalnej temperatury ciała. Ludwika oferuje kołdry puchowe na wiosnę i lato w różnych rozmiarach – zarówno kołdra 160×200, jak i kołdra 200×220 dbają o cyrkulację powietrza oraz skutecznie odprowadzają wilgoć. Oferta kołder jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie spełniające jego potrzeby.

W swojej ofercie Ludwika posiada kołdry puchowe najwyższej jakości. Jest to polski producent kołder i poduszek, dzięki czemu mamy pewność, że do ich produkcji wykorzystane zostały najlepsze materiały. 20 lat na rynku pozwoliło na opracowanie idealnych rozwiązań, które zdobyły zaufanie wielu klientów. Kołdry puchowe wiosenne i letnie Ludwika wypełniane są puchem zapewniającym idealną izolację termiczną. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania i wykończenia, a także szeroka gama rodzajów i rozmiarów, która pozwala spełnić wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Udostępnij: